אשקלון: חשיש נתפס בבית מנורה בדירתו של צעיר

צעיר בשנות העשרים לחייו נעצר ונכלא לאחר ששוטרים שפרצו לדירתו מצאו חשיש שהחביא בתוך בית מנורה, לשימושו העצמי לדבריו. “גם הבלשים המנוסים ביותר לא תיארו לעצמם שימצאו את הסמים בתוך בית מנורה,” מדווח דובר המשטרה.

משטרת ישראל ממשיכה בכל הכח בפעילותה כנגד השימוש בקנאביס. אחרי שבועות של תפיסות גידולי קנאביס בחוץ ובבתים פרטיים, בכמויות גדולות ובמספרים בודדים, עד כדי הכרזה על “יובש” צפוי בשוק הקנאביס בישראל, מודיעה המשטרה הבוקר (ב’) על תפיסה נוספת – הפעם של חשיש.

בדיווח מתארת המשטרה כיצד נתפס החשיש באשקלון בדירתו של צעיר בשנות ה-20 לחייו: “תושב אשקלון החביא חומר החשוד כסם מסוג ‘חשיש’ בדירתו,” נמסר מהמשטרה. “גם הבלשים המנוסים ביותר לא תיארו לעצמם שימצאו את הסמים בתוך בית מנורה שהייתה צמודה לקיר השירותים בדירה,” דווח.

חשיש בתוך מנורה - אשקלון
כ-100 גרם חשיש בתוך בית המנורה

על פי הדיווח הגיעו בלשי משטרת אשקלון ממרחב לכיש לדירה ברחוב ‘ההסתדרות’ (…) בעיר בעקבות מידע שקיבלו והצביע על הימצאות סמים בדירה.

“ערכנו חיפוש יסודי בדירה, וכאשר הגענו לשירותים הבחנו במנורת קיר סטנדרטית. החלטתי לערוך חיפוש בתוך בית המנורה, ולאחר שפירקתי את מכסה המנורה זיהיתי אריזה כהה. כבר אז הבנתי כי תכולת האריזה איננה תמימה”, מספר מפקד צוות הבילוש.

בתוך האריזה מצאו בלשי משטרת אשקלון “חומר החשוד כסם מסוג ‘חשיש’.” על פי התמונה שנשלחה מטעם דובר המשטרה ניתן להעריך כי מדובר בכ-100 גרם חשיש.

החשוד, צעיר בשנות העשרים לחייו, נעצר ונלקח לחקירה בתחנת המשטרה באשקלון. בחקירתו טען כי החשיש מיועד לשימושו האישי, אך בתום חקירתו הוא נכלא והמשך מעצרו הוארך. היום הוגש כנגדו כתב אישום בבימ”ש השלום באשקלון בגין ‘אחזקת סם שלא לשימוש עצמי’, זאת באמצעות חטיבת התביעות של משטרת ישראל.

ראו עוד:
חשיש בישראל של שנות ה-70
מכרו שקיות קנאביס עם ברכה אישית
כמה THC יש בחשיש שלכם?

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר