“קנאביס החזיר לי את חיי המין”

טרי די, עקרת בית בת 46 מטקסס, טוענת שזכתה לקבל את חיי המין שלה בחזרה לאחר שגילתה את זן הקנאביס ‘פרפל טנג’י’ שגרם לה להגיע לאורגזמות מרובות, עד שבעים ביום לטענתה. “חזרתי להנות מהגוף שלי, הרגשות שעברו בי באותם רגעים היו מהסוג שמשנה חיים,” היא מספרת.

המריחואנה מוכרת וידועה כמעוררת תשוקה כבר במשך אלפי שנים, ולמרות שנכון להיום לא נערך כל מחקר מדעי מקיף במטרה לבחון את ההשפעות המדויקות של הצמח על הגירוי והחוויה המינית, קיימות לא מעט עדויות המראות שכדאי ואף רצוי לחבר בין השניים.

טרי די, עקרת בית בת 46 מטקסס, סבתא ומורה בבית ספר יסודי בעברה, מספרת כי מאז שהחלה לצרוך קנאביס חל שיפור דרמטי בחיי המין שלה.

בזכות קנאביס: עד 70 אורגזמות ביום

עד כמה דרמטי השיפור? טרי מספרת כי לאחר צריכת קנאביס, היא מסוגלת להגיע גם לשבעים אורגזמות ביום. “אני יכולה להישאר במיטה במשך 4-5 שעות רצוף,” היא אומרת “אני לא יודעת להסביר את זה, זה פשוט קסם”.

אישה מעשנת ג'וינט מריחואנה
הקנאביס מתפקד כמעורר חשק טבעי, בעיקר עבור נשים

“בעלי היה צריך לעבוד קשה על מנת להביא אותי לאורגזמה, ולרוב הוא גם הצליח, אך עם חלוף השנים, כשהצטרפו הילדים, זה הפך קשה יותר ויותר,” מספרת טרי על עברה וקשייה המיניים עם בן זוגה. “לבסוף הגעתי לנקודה שבה לא הצלחתי לגמור בכלל. ניסינו להתמודד עם המצב בדרכים שונות כמו גיוון בתנוחות ושימוש בצעצועים שונים, אבל בשום דרך לא הצלחתי לגמור.”

טרי טוענת כי בתחילה לא עלה בראשה לנסות קנאביס כטקטיקה נוספת להחזרת האורגזמות שלה. “עישנתי מעט מריחואנה בצעירותי, אבל אף פעם לא אהבתי את התחושה שחשתי כשהייתי מסטולה, לאחרונה ביתי החלה להביא לי מעט מידי פעם, אך אף פעם לא עישנתי בכמויות גדולות”.

פרפל טנג’י: “חוויה מהסוג שמשנה חיים”

המפנה בחייה חל כאשר הגיע לידיה זן קנאביס שלא הכירה לפני, ‘פרפל טנג’י‘ (Purple Tangie) שמו, קרוב משפחה של הטנג’י, זן הסאטיבה נושא הפרסים, המכיל ריכוז THC שנע בן 16%-20%. זני סאטיבה ידועים ביכולתם להביא לתחושת אופוריה, שמחה ועלייה ברמות האנרגיה.

פרפל טנג'י - סאטיבה לחדר המיטות | צילום: DNAgenetics
פרפל טנג’י – סאטיבה לחדר המיטות | צילום: DNAgenetics

“בעלי היה מחוץ לעיר, אז עישנתי קצת והתחלתי לגעת בעצמי, ואז הכל השתנה. חזרתי להנות מהגוף שלי, הרגשות שעברו בי באותו הרגע היו מהסוג שמשנה חיים”, היא מספרת על ההתנסות הראשונה עם הפרפל טנג’י.

לדבריה היא כבר מצליחה לשלוט באורגזמות שלה באופן מושלם. “אני יכולה לגרום להן להיות ארוכות או קצרות, אינטנסיביות או עדינות. אני יכולה לגמור בכל מקום שאני רוצה, בחדר השינה, באמבטיה ואפילו במכונית, בערך שבעים פעמים ביום, אם אני רק רוצה, ואני לא מגזימה”.

“הקנאביס שינה את חיי, הפכתי לאישה בטוחה בעצמה, שאוהבת את עצמה וחיה הרבה יותר את הרגע,” היא מסכמת. “אני נהנית מגופי הרבה יותר וזוהי תחושה שונה לחלוטין מכל מה שהכרתי. זאת חוויה שכל אישה צריכה לעבור.”

ראו עוד:
מחקר מצא: קנאביס פועל כמו “הורמון האהבה”
זיווג משמיים: 4 יתרונות של קנאביס בזוגיות
כוכבות פורנו מספרות: האם מריחואנה משפרת את הסקס?
לנשים בלבד: שמן סיכה מקנאביס – לשדרוג החוויה המינית
הפטריה המסתורית שגורמת לנשים לחוות אורגזמה מיידית

חדשות