אשה נעדרת נמצאה מתחת לעציץ קנאביס בגינה

אוסטרליה: אישה שנחשדה במשך מספר שעות כחטופה נעדרת, אך ככל הנראה נמלטה מבן זוגה, נמצאה על ידי שוטרים שפשטו על הכתובת בה היא כביכול הוחזקה, כשהיא מתחבאת מאחורי צמחי קנאביס בלתי חוקי בגינה.

אישה המתגוררת בעיירה השקטה מאנג'ימאפ (Manjimup) שבאוסטרליה המערבית (WA) גרמה בתחילת השבוע (א') לסיפור חדשותי מוזר שכאילו נלקח מטלנובלה קומית: לאחר שבתחילה היא נחשדה כחטופה, למרות שככל הנראה נמלטה מבן זוגה, מצאו אותה השוטרים כשהיא מתחבאת מאחורי צמח קנאביס במהלך פשיטה משטרתית על הכתובת שמסר בן זוגה לרשויות.

מתחבאת מהשוטרים – מאחורי צמח קנאביס

על פי הדיווח, התקשר בן זוגה של האישה למוקד החירום של המשטרה, ודיווח כי היא נחטפה ומוחזקת כעת "בניגוד לרצונה" בכתובת מסוימת.

צמד שוטרים שהגיע לכתובת המדוברת גילה כי בבית מתגורר גבר, שהכחיש כי האישה נמצאת במקום. הוא הודה כי הוא מכיר את האישה אך מסר לשוטרים כי כל שידוע לו זה שהיא "נמצאת באזור".

השוטרים דרשו לבצע חיפוש בדירה, והגיעו לבסוף אל גינת הבית. במהלך החיפוש בגינה מצאו השוטרים את האישה מתחבאת מאחורי שני צמחי קנאביס גדולים שצמחו במקום.

צמח הקנאביס מאחוריו התחבאה האישה - "התכנון היה לקוי"
צמח הקנאביס מאחוריו התחבאה האישה – "התכנון היה לקוי"

"הדבר הראשון ששמתי לב אליו היו זוג גרביים שתלויות על אחד הענפים," סיפר אחד השוטרים. "צמחים וגרביים לא ממש הולכים ביחד, התכנון של כל המחבוא היה די לקוי והיא לא חשבה עליו עד הסוף."

"כשמצאנו אותה היא הייתה מאד חרדה לכך שנחזיר אותה לבן זוגה, אך הבטחנו לה שרק באנו לוודא שהיא בסדר," הוסיף. לאור הראיות, נראה שהאישה כלל לא נחטפה, אלא נמלטה מבן זוגה מסיבה לא ידועה, והוא בכעסו שלח אחריה את המשטרה.

במקום חטופה – עצור

לאחר שחקרו את האישה, הם שיחררו אותה ופנו לטפל בבעל המקום, שכאמור נתפס מגדל צמחי קנאביס האסורים על פי החוק האוסטרלי.

על פי הפרסום בעמוד הטוויטר של המשטרה המקומית, השוטרים היו מופתעים לגלות את הצמחים, מאחר ולא היה בידיהם שום מידע מודיעיני על המקום.

בעל הדירה נעצר והואשם במספר עבירות של 'גידול והחזקת סמים מסוכנים'. במקביל, האישה שנמצאה בגינה נשארה בשטח הבית וסירבה לחזור לבן זוגה.

ראו עוד:
התופעה מתרחבת: "בכל יום נחשפת מעבדת הידרו"
שוטרים פרצו לחדר שינה של צעירה: "לקחו לי 3 גרם"
חלום העלייה שהפך לסיוט: "כל המשפחה שלי עם רישום פלילי"

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט