מגלגל...
x

אשדוד: מכר חשיש לסמוי – בתוך תחנת המשטרה

תושב העיר בן 32, שעוכב אמש לחקירה בתחנת המשטרה העירונית בנוגע לחשד בביצוע עבירה אחרת, הציע למכור חשיש לשוטר סמוי בתוך חדר הבילוש של התחנה ונעצר לאחר ביצוע העסקה. על פי הדיווח בעיתון מקומי: הצעיר נעצר, ייתכן כי עד לסיום ההליכים נגדו, וכן הוגש נגדו אמש כתב אישום על עבירה של סחר בסמים.

תושב אשדוד בן 32, עוכב אמש לחקירה בתחנת המשטרה העירונית בחשד לביצוע עבירה אחרת, כאשר על פי המודיעין המשטרתי ישנו מידע הקושר בינו לבין סחר בסמים המתרחש בעיר.

בעודו ממתין בחדר הבילוש בתחנה, ניגש אליו שוטר סמוי תחת כיסוי של אזרח החשוד בעבירות של אלימות במשפחה. לאחר שהצליח השוטר הסמוי להתקרב לחשוד באמצעות השיחה, סיפר החשוד כי הוא יכול למכור לו חשיש, מריחואנה וכן מגוון חומרים אסורים אחרים אחרים.

השוטר הסמוי הסכים לקנות מהצעיר אצבע חשיש תמורת 200 שקלים, והוביל אותו אל מחוץ לתחנה בשעות הערב בכדי לבצע את העסקה. לאחר שמכר לו הצעיר את החשיש, זיהה את עצמו הסמוי כשוטר והחשוד נעצר במקום.

על פי הדיווח בעיתון מקומי, בעקבות מעצרו של החשוד נעצר חשוד נוסף, שעל פי המשטרה היה קשור גם הוא להעברתו של החשיש שנמכר לסמוי, ונגד השניים הוגש אמש כתב אישום בגין עבירה של סחר בסמים.

היום בבוקר, פנתה המשטרה לבית המשפט בבקשה לאשר את מעצרם של השניים עד תום ההליכים נגדם.

ראו גם:
מחוז קולומביה: המשטרה מחזירה לתושבים קנאביס שהוחרם
מכר קנאביס בפייסבוק – נעצר על ידי שוטר סמוי
מבוכה בארה”ב: סגן השריף מכר 5 ק”ג מריחואנה בשבוע – מתוך הניידת

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר