ארקנסו: המושל נתן חנינה לבנו שהואשם בהחזקת מריחואנה

כשיש קשרים לא צריך פרוטקציה: מייק ביב, מושל ארקנסו המסיים בימים אלו את תפקידו, החליט לחון את בנו המחזיק ברישום פלילי עקב אישום החזקת מריחואנה משנת 2003.

מושל ארקנסו היוצא, מייק ביב, הודיע כי בכוונתו לחון את בנו שהואשם בשנת 2003 בהחזקת מריחואנה שלא לשימוש עצמי. מאט דיקמפל, דוברו של ביב, פירסם הודעה לעיתונות ובה ציין כי ההחלטה תיכנס לתוקפה במהלך החודש הבא.

מייק ביב מושל ארקנסו
מייק ביב, מושל ארקנסו – חנן את בנו מאישום החזקת מריחואנה

עם סיום הקדנציה השנייה – והאחרונה שלו על פי חוק – בתור מושל, החליט ביב כי טוב יהיה אם ינצל את הימים האחרונים בהם הוא מחזיק בסמכות ויספק חנינה לבנו.

קייל ביב, 34, בנו, נמצא כבר שלוש שנים במאסר על-תנאי תחת פיקוח של קצין מבחן, איבד את רשיון הנהיגה שלו ושילם כבר 1,150 דולר בקנסות.

בראיון שנתן לטלוויזיה מקומית בארקנסו אמר המושל כי יחון את בנו כפי שחנן מאות נאשמים אחרים. "לקח לו זמן בכלל להעיז לבקש," אמר ביב וסיפר כי כל האירוע גרם לעוגמת נפש רבה במשפחתו. "הוא היה מאוד נבוך לבקש. הוא עדיין נבוך. למען האמת, גם אני ואשתי היינו נבוכים."

"11 שנים עברו מאז שזה קרה ואני יכול להבטיח לכם שלמדתי את הלקח מהטעויות שלי," כתב ביב הצעיר במכתב החנינה שהגיש למשרד המושל, אביו. "אני מבקש הזדמנות שנייה להיות בן טוב יותר להוריי ולהוכיח להם שאני האדם שהם גידלו אותי להיות."

ביב האב הוסיף כי במהלך 8 השנים בהן היה המושל הוא חתם כבר על כ-700 חנינות, בעיקר של עבירות בלתי אלימות.

צפו בדיווח:

ראו עוד:
שמעון פרס על לגליזציה של קנאביס
מכר מת' כדי להציל את בנו הגוסס

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט