ניו ג’רזי: מועמד לסנאט מעשן ג’וינט בשידור חי

דון דה-זארן, מועמד מטעם המפלגה הליברטריאנית לסנאט במדינת ניו ג’רזי, הדליק ג’וינט במחאה על חוקי הסמים במדינה.

דון דה-זארן, פוליטיקאי מהמפלגה הליברטריאנית, הגיע בשבוע שעבר לפארק הציבורי בעיר המילטון למסיבת עיתונאים מאולתרת שכינס במטרה להעביר את מסריו לקראת קמפיין הבחירות לסנאט במדינת ניו ג’רזי. לאחר שדיבר עם עיתונאים במשך רבע שעה על מיסים, חינוך וממשל, הוציא דה-זארן ג’וינט שהיה חבוי באחת מגרביו והדליק אותו אל מול המצלמות בשידור חי.

de-zarn2

דה-זארן עישן את הג’וינט במחאה על חוקי רדיפת צרכני המריחואנה במדינה. לקראת האירוע, פירסם הודעה ובה אמר: “כן, אני מתכוון להדליק קטנה בפומבי. אני מקווה שלקראת סוף השבוע כבר תוכלו לפרסם ידיעה שמועמד לסנאט נעצר במהלך מסיבת עיתונאים.”

“אני עושה את זה למען אחיי ואחיותיי שמוחזקים כאסירים במלחמה שהכריזה הממשלה על אזרחיה,” אמר דה-זארן לאחר השאכטה השנייה מהג’וינט.

דה-זארן רץ לסנאט מטעם המפלגה הליברטריאנית ומבטיח לבוחריו כי יפעל למען הפחתת נטל המיסים, הגנה על זכויות הפרט, קיצוץ בתקציבי הרווחה, יצירת מקומות עבודה, קידום אלטרנטיבות בחינוך והפסקת המלחמה בסמים ורדיפת צרכני המריחואנה.

“המלחמה בסמים היא בזבוז מוחלט של כספי ציבור,” אמר. “זה שאנחנו משקיעים כל כך הרבה כסף בבעיה כל כך מינורית זה פשוט שגעון מוחלט… לדעתי אין ולו סיבה אחת טובה להגדרת הקנאביס כבלתי חוקי.”

ראו גם: פוליטיקאי גרמני מעשן ג’וינט בשידור חי בטלוויזיה
ראו גם: פוליטיקאי פולני מדליק ג’וינט מול משכן הפרלמנט

צפו:

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר