ארדן לצינור לילה: תשתפו את הפוסט שלי ונדבר על לגליזציה

בין אם בצחוק או ברצינות, נראה שהשר לבטחון פנים חושב שהמאבק לאי הפללת צרכני הקנאביס הוא סוג של בדיחה. תגובה ביקורתית של צוות ‘הצינור’ לפוסט שלו בפייסבוק הובילה את השר לספק תגובה מוזרה.

צוות ‘השביעיה’ שהקים גלעד ארדן לצורך בחינת מדיניות הפללת צרכני הקנאביס בישראל, היה אמור להגיש אתמול (ד’) את מסקנותיו לשר, שבתורו היה אמור לבחון את ההמלצות ולהחליט לאחר מכן האם לאשר או לסרב לתיקון חוקי ההפללה.

אך בבוקר אתמול דווח כי מסקנות הצוות – שנכון לעתה תומך ברובו בתיקון החוק (4 תומכים מול 3 מתנגדים לאחר הצטרפות הרשות למלחמה בסמים לצד התומכים) – כי מסירת מסקנות הצוות לארדן תידחה, שוב, בשבועיים נוספים.

לאור ההודעה על הדחייה הנוספת, הגיב דף הפייסבוק של ‘הצינור’ (הדף הגדול בישראל) על סטטוס שפירסם ארדן בדף הפייסבוק שלו בו הוא נזף קשות בכתב חדשות 2 ערד ניר על ביקורת שהופנתה כלפיו בטלוויזיה. ‘אתה לא תטיף לי’ כתב ארדן לצד תמונתו של ערד.

‘הצינור’ זיהו ככל הנראה את הצביעות שבדבריו של מי שלא מוכן לקבל הטפות, אך מתעקש להטיף לכך שמקומם של צרכני קנאביס בכלא. “אם כבר לא להטיף, אז שחרר את הצמח,” כתבו ‘הצינור’ בתגובה לפוסט.

להפתעתם הם גם זכו מיד בתגובת-נגד של השר, שלא לגמרי ברור אם נאמרה בצחוק או ברצינות, אבל בהחלט עוררה תגובות ברשת:

גלעד ארדן הצינור פייסבוק
ארדן משיב לצינור

“אולי המקרה של ערד מצריך חשיבה מחדש על כל עניין הלגליזציה,” כתב ודרש מהצינור: “בוא נתחיל מזה שתשתפו [את הפוסט] ואז נדבר.”

בהחלט ייתכן שמדובר בהתלוצצות של השר, שאינו מפנים כי מדובר בנושא רציני שאין בו מקום לצחוק, אך יש שיגידו שמדובר בזלזול של ממש ואפילו בעבירה.

יש לציין שארדן מסרב להתראיין לתכנית ‘הצינור’ בנושא הקנאביס ואי הפללת הצרכנים.

“השר גלעד ארדן ישקול לגליזציה של קנאביס בתנאי שהצינור ישתפו פוסט בו הוא משסה את קוראיו בערד ניר,” כתבה אחת הגולשות בתגובה לדברים המפתיעים. “אחרי שצחקנו והתלהבנו מהבדיחה, כי השר מגניב וחבר’מן, נופלת ההכרה שארדן חושב שהחוק של אבא’שלו, ושאפשר לסחור בו תמורת טובות הנאה, משל היה רחפן במכון וולקני. Not cool.”

הפוסט של ארדן ותגובת ‘הצינור’ זכו לאלפי תגובות ברשת:

גם ב’צינור’ עוד ניסו להשיב לתגובת השר ולהסביר לו כי מדובר בנושא חשוב שאין בו מקום ללגלוג או בדיחות הדעת, אך הפעם לא קיבלו תשובה:

הפוסט המלא שפירסם ארדן:

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר