אפרומן רפואי – הקמפיין החיובי

זוכרים את אפרומן עם הלהיט Because I Got High? אז קבלו את הגרסה החדשה – הרפואית והחיובית יותר – של השיר שכולם מכירים ואף אחד לא בטוח למה ומאיפה.

בשנת 2001 יצא השיר Because I got High (“בגלל שהתמסטלתי”) של הראפר האמריקני ‘אפרומן’ (Afroman). בשיר, שזכה במקום הראשון במצעדי פזמונים בכל העולם ושטף גם את תחנות הרדיו הישראליות, סיפר אז אפרומן כיצד כל התכניות שלו התבטלו אחרי שעישן משהו. “הייתי אמור ללכת לבית הספר, אבל אז התמסטלתי,” הוא שר אז. “הייתי אמור לעצור בתמרור, אבל אז התמסטלתי..” וכו’.

השיר מ-2001:

השיר עונה כמובן על כל ההגדרות של “שיר סטלנים” טיפוסי וללא ספק אינו מהווה חומר הסברתי עבור אלו שהקנאביס אינו חלק מחייהם.

כעת, במסגרת קמפיין של אתר weedmaps, מפרסם אפרומן גרסה חדשה ללהיט הישן – הפעם בקמפיין חיובי בו הוא מספר כיצד הסבל שלו נפתר אחרי שעישן מריחואנה – וקורא ללגליזציה מלאה והפסקת רדיפת הצרכנים. “היו לי בעיות עם הגלאוקומה / אבל אז התמסטלתי / הרחתי את הארומה של הקנאביס / ואז התמסטלתי / הגלאוקומה משתפרת ואני יודע מדוע…” וכך הלאה.

“השיר מ-2001 שם אותי על המפה והוא מה שהשיג לי את חוזה ההקלטות ואת המועמדות לפרס ה’גראמי’,” סיפר הבוקר (ה’) אפרומן בראיון למגזין רולינג סטון. “להתמסטל ולשיר על זה הביא אותי למקום בו אני נמצא היום ואני תמיד אהיה אסיר תודה על כך. החלטתי להצטרף למאבק ללגליזציה בארה”ב כי אני חושב שהגיע הזמן לחנך וללמד על יתרונות המריחואנה.”

צפו בשיר החדש:

עוד:
האם מריחואנה תעשה אותך מוזיקאי טוב יותר?
5 מפורסמים שמתיסיהו היה רוצה לעשן איתם ג’וינט
מריחואנה בראי היפ הופ: על טרנדים של שימוש בסמים
סטינג: “סמים הם כלי ליצירתיות וצריכים להיות חוקיים”

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר