‘אנונימוס’ הודיעו: ב-6.11 ‘מחאת טלפונים’ לקידום לגליזציה

ארגון האקטיביסטים האינטרנטי ‘אנונימוס’ (Anonymous) הכריז על ‘מחאת טלפונים’ ענקית הצפויה להיערך ב-6 לנובמבר, במהלכה יתקשרו כמה שיותר תומכים לנציגי ציבור ויתלוננו על החוק הנוכחי המגדיר את הקנאביס כסם מסוכן ואסור. רוצים להשתתף? נא להתנהג בהתאם!

ארגון האקטיביסטים האינטרנטי “אנונימוס” (Anonymous) הכריז השבוע על ‘מחאת טלפונים’ שצפויה להיערך ב-6 בנובמבר, זאת במטרה לקדם את הלגליזציה של צמח הקנאביס, כך על פי הפרסום באתר AnonHQ, אחד מלוחות התקשורת הראשיים של הקבוצה.

“כל מה שצריך לעשות זה לכוון תזכורת לתאריך ולהתקשר באותו יום לנציג הציבור שלך,” מוסבר.

חברי ארגון 'אנונימוס' בארה"ב
חברי ארגון ‘אנונימוס’ בארה”ב

מחאה טלפונית שקטה

חברי הקבוצה הקשורים בדרך כלל לפעילויות לחימה המשלבות לוחמה קיברנטית (סייבר) והאקינג, הכריזו ביום חמישי האחרון על מחאה ציבורית טלפונית, במהלכה יתקשרו כמה שיותר אזרחים לנציגיהם בדרישה לקדום את נושא הלגליזציה, להפעיל לחץ ציבורי ואף להפיל את המערכות הטלפוניות.

“הקדישו 5 דקות מהיום שלכם, התקשרו לנציג הציבור שלכם ודרשו ממנו לגליזציה עוד היום,” נכתב בהודעה שפורסמה. לייעול המשימה, פרסם הארגון דף קשר מסודר ובו מופיעים פרטי הקשר המלאים של כל חברי הקונגרס בארה”ב.

למעוניינים להשתתף במחאה בישראל, כאן ניתן למצוא רשימת מספרי הטלפון של כל חברי הכנסת הישראלים. עם זאת, מאחר והאירוע נקבע ליום שישי – בארה”ב יום חול – יעדיפו ככל הנראה הישראלים לקחת חלק במחאה דרך רשימת האימיילים של הח”כים.

נא להתנהג בהתאם

חברי הארגון הקפידו לציין כי המחאה המדוברת הינה חוקית לחלוטין ומתוך כך נתבקשו כלל המעוניינים להשתתף בה לשמור על נימוס מירבי ושפה ראויה במהלך הגשת הפניות לנציגי הציבור, זאת בכדי לא לפגוע במאמצים ולא ליצור לקהל התומכים בקנאביס תדמית שלילית.

“הביעו את דעתכם הכנה,” מפצירים מארגני המחאה בקהל הקוראים, “הראו לנציגי הציבור שעדיין חיים במדינה שלנו אנשים שדואגים מהחוקים שהממשלה קובעת.”

פוסטר של ארגון 'אנונימוס'
מעל 5 מיליון תומכים במחאת הלגליזציה הצפויה

מעל 5 מיליון תומכים בארה”ב

לפי הפרסום, ארגון ‘אנונימוס’ הוא איננו הארגון היחיד העומד מאחורי המחאה ולצדו מספר ארגונים חברתיים הפועלים לקידום זכויות אדם כגון ‘The Live Free or Die Alliance’ ו-‘Free State Project’ וכן מספר אתרי אינטרנט גדולים כמו ‘ Marijuana World News’. בסך הכל, מדובר במעל 5 מיליון בני אדם המשתייכים לכלל הקבוצות המקדמות את המחאה, כך על פי הדיווח.

“לא ייתכן שיותר מחצי מתושבי ארה”ב בעד לגליזציה, אך רק ב-4 מדינות קיימים חוקים בנושא,” נכתב בפתיחת ההודעה, תוך התייחסות לסקר ‘גאלופ’ האחרון שפורסם השבוע והראה תמיכה של 58% בלגליזציה מלאה. לדבריהם של מארגני המחאה, נציגי העם אינם שומעים בקולו של העם וכעת יש להשמיע את הקול באופן חזק וברור.

זו איננה הפעם הראשונה בה פועלים חברי הארגון למען הקנאביס. בשנת 2012 ערכו חברי הקבוצה את “מבצע קנאביס” להפצת האמת אודות הצמח לציבור, שלווה לאחר חודש בשלב שני של ארגון הפגנות וצעדות לקידום החקיקה.

ראו עוד:
‘נסיך הגראס’ חופשי: מארק אמרי שוחרר מהכלא
מסע 420: רוכבי אופניים מגייסים כסף לחקר סרטן המוח
נעצרה הפוליטיקאית שגידלה קנאביס לחולים: “תכניסו אותי לכלא כמו כולם”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר