מגלגל...
x

אמיר פיי גוטמן קורא ללגליזציה: “מי שמונע את זה הוא הפושע”

כוכב להקת הבנים “היי פייב” גילה לפני כמה חודשים כי הוא סובל מסרטן והחליף את התרופות בקנאביס רפואי שעזר לו רבות. כעת הוא מצטרף למחאת המפורסמים שקוראים לממשלה להתיר את השימוש בקנאביס. “המריחואנה עזרה לי,” הוא מספר. “הגיע הזמן ליישר קו עם העולם הנאור.” צפו:

אמיר ‘פיי’ גוטמן, כוכב להקת הבנים “היי פייב” היה אמור לחגוג בימים אלו על במות בכל הארץ במסגרת מופע האיחוד של הלהקה. אך רגע לפני שהחלו במסע ההופעות הודיע גוטמן כי הוא סובל ממחלת הסרטן ונאלץ לבטל את האיחוד או לפחות לדחותו למועד מאוחר יותר.

לאחר שבתחילת השבוע פרסמנו את קמפיין הקנאביס של המפורסמים, שהצטרפו גם הם לקריאה לממשלה לאשר את הצעת החוק לאי הפללת צרכני הקנאביס, מצטרף כעת גם גוטמן לקריאה.

“אחרי 3 חודשים שהמריחואנה היא אחד הדברים הבודדים שעזרו לכאבי המחלה שלי – וניסו עלי לפחות עשרה סוגים שונים של כדורים שלא רק שלא עזרו, אלא גרמו להרבה תופעות לוואי קשות – זה הזמן שמדינת ישראל תיישר קו עם העולם הנאור,” הוא כותב בסטטוס שפירסם היום (ד’).

אמיר פיי גוטמן עם קרן פלס
אמיר פיי גוטמן עם קרן פלס בבית החולים

“חובה להוריד את כל האיסורים שיש במתן מריחואנה לחולים במחלות הקשות ובאופן מבוקר צריך להגיע ללגליזציה של המריחואנה גם בחיי היום יום,” הוסיף, “זה בטוח עדיף על כל הכדורים הפסיכיאטריים שאנשים בולעים ללא הרף לטיפול בבעיות קשב ריכוז, חרדות, חוסר איזון נפשי ועוד ועוד.”

“לפחות מליון ישראלים על פי נתונים רשמיים מעשנים,” סיכם, “הם נחשבים פושעים. עוברים על החוק. הייתי מחשיב כפושע כל אדם שמונע את זה בארץ. וזה לא משנה אם זה פוליטיקאי כזה או אחר – ששומר על אינטרסים של בעלי ממון או חברות התרופות בעצמן שמפעילות לחצים כבדים על בתי החולים והמחוקקים.”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר