אמהות המריחואנה מבברלי הילס: “קנאביס עושה אותנו אמהות טובות יותר”

קבוצת אמהות חובבות קנאביס, אשר נפגשות באופן קבוע לישיבות על ענייני דיומא וטעימות מוצרים “ירוקים” למיניהם, טוענות כי צריכת מריחואנה עושה אותן לאמהות טובות יותר.

בשנות ה-60 נהגו אמהות רבות בבריטניה ובארה”ב לקבל מרשמים לחומרים ממריצים (ספידים) בכדי להתמודד עם מטלות היום. התופעה הפכה למכת מדינה שהפכה נשים רבות למכורות וזכתה לכינוי “העוזר הקטן של אמא” (Mother’s Little Helper). התופעה נראית היטב בסרט המשובח “רקוויאם לחלום” ו”הרולינג סטונז” אף כתבו עליה שיר.

כעת נראה שהמריחואנה, יחד עם המודעות ההולכת וגוברת לבריאות, תופסת את מקומם של הסמים הסינטטיים ומבוגרים רבים, בעיקר בארה”ב, נוהגים לצרוך אותה ללא בושה וללא חשש.

שריל שומן, אם לשניים בת 53 מבברלי הילס, קליפורניה, עורכת אחת לחודש פגישת מריחואנה שכזו. הפגישה כמובן חוקית לחלוטין תחת חוקי הקנאביס הרפואי המתירנים בעיר שכבר בשנת 1996 אישרה ממכר מריחואנה על ידי רופאים באופן פתוח וזמין למדי.

שריל שומן
שריל שומן שואפת אדי קנאביס

שולמן וחברותיה, המחזיקות ברשיונות קנאביס רשמיים, חושבות שמריחואנה צריכה להיות חוקית לכולם. “אנחנו משתמשות בקנאביס מספר פעמים במהלך היום,” מספרות האמהות. “זה שומר אותנו ‘ברגע’ ועוזר מאוד בהתמודדות עם הילדים כמו גם עם בעיות יומיומיות רגילות.”

ראו גם: עישון מריחואנה או חשיש בזמן הריון איננו פוגע בעובר

“בכדי לעזור לביתי להבין במה מדובר, הקראתי לה את הספר ‘זה רק צמח‘,” מספרת ג’נוארי תומאס, בת 32 ואם לילדה. “במהלך הפגישות אנחנו נוהגות להחליף בינינו מתכוני קנאביס.”

אמהות מריחואנה
האמהות במהלך המפגש החודשי – “מחליפות מתכונים”

את הפגישות החודשיות החלה לקיים שולמן לאחר שחלתה בסרטן בשנת 2011.

“כשראיתי עד כמה עזר לי הקנאביס להתמודדות עם המחשבה שאני עומדת למות, הבנתי עד כמה טוב הצמח הזה והחלטתי לקיים את המפגשים הללו,” היא מספרת. “אל המפגשים מגיעות אמהות הסובלות מכאבים שונים וצריכת הקנאביס במשותף גורמת לנו להרגיש נוח יותר מבחינה חברתית.”

“כולנו נתקלנו בהערות על כך שמריחואנה זה סם מסוכן, אבל אנחנו ההוכחה שניתן לצרוך קנאביס ובמקביל להיות חבר יצרני ונורמטיבי בקהילה,” הן אומרות.

הורים מעשנים מריחואנה
הורים מעשנים מריחואנה

סימי דילן, בת 40, זוקפת לקנאביס את הצלת נישואיה לאחר שהיתה על סף גירושין מבעלה, אריק. “כשגיליתי את המריחואנה כל חיי השתנו,” היא מספרת. “הייתי אז בת 37 וזו היתה הפעם הראשונה שעישנתי ג’וינט והפעם הראשונה בחיי שהרגשתי אנושית.”

ראו גם: קנאביס לשיפור חיי המין

“קודם לכן הייתי כמו זומבי על תרופות מרשם,” היא מוסיפה. “היום אני יכולה להתנהל כרגיל, נישואיי ניצלו ויחסיי עם בני בן ה-10 השתפרו.”

“זה רק עניין של זמן עד שאנשים יפנימו את התועלות המדהימות של צמח הפלא הזה,” מסכמת שריל. “אני צופה שבקרוב מאוד תגיע הלגליזציה של הקנאביס ואנשים יוכלו לצרוך אותו להנאתם.”

צפו:

ראו גם: אמהות בארה”ב: “נמאס לנו ששופטים אותנו על תחביב בלתי מזיק”
מקור

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר