אלפי שקיות מזויפות של קנאביס רפואי ו-3 ק”ג פרחי קנאביס נתפסו בכפר יונה

אריזות, שקיות ומדבקות קנאביס רפואי מזויפות נתפסו בדירה בישוב כפר יונה בשרון. הדייר, בן 31, נעצר בחשד לסחר בסמים לאחר שבמקום נמצאו גם קרוב ל-3 ק"ג קנאביס.

אישום: משטרת ישראל עצרה חשוד בכפר יונה בגין החזקת קנאביס ואלפי שקיות חלוקה הנחזות להיות שקיות חלוקה של חברה לאספקת קנאביס רפואי. החשוד נעצר ואתמול הוגשו נגדו כתב אישום ובקשת מעצר.

ביום 24.4.19 שוטרים ובלשים הגיעו לדירתו של גבר (31) ברח’ האושר בכפר יונה. במהלך חיפוש נמצאו בדירה קנאביס במשקל כ-300 גרם. בנוסף נתפסו בדירה 3 משקלים אלקטרוניים.

בהמשך החיפוש נתפסו במחסן סמוך קנאביס במשקל של למעלה מ-2.5 ק”ג וכן אלפי שקיות חלוקה הנחזות להיות שקיות חלוקה של חברה לאספקת קנאביס רפואי ומאות מדבקות מזוייפות הנחזות להיות שייכות לחברה ואמורות להיות מודבקות על שקיות החלוקה.

כמו כן נתפסו מאות שקיות חלוקה הנחזות להיות של חברת תרופות מבוססות קנאביס, מאות מדבקות איטום תואמות, מדבקות מזוייפות הנחזות להיות שייכות לחברה נוספת העוסקת בקנאביס רפואי ואמורות להיות מודבקות על שקיות החלוקה.

עוד נמצא במחסן מכשיר קרמי להחלקת שיער אשר שימש לאיטום שקיות החלוקה.

החשוד נעצר כאמור ביום החיפוש והובא לחקירה בתחנת המשטרה. מעצרו של החשוד הוארך מעת לעת ואתמול הוגש נגדו כתב אישום בעבירות של החזקת סמים שלא לצריכה עצמית והחזקת כלים להכנת סמים. יחד עם כתב האישום הוגשה נגד החשוד גם בקשת מעצר עד לתום ההליכים המשפטיים נגדו.

שקיות קנאביס רפואי מזויפות

שקיות קנאביס רפואי מזויפות

שקיות קנאביס רפואי מזויפות

שקיות קנאביס רפואי מזויפות

שקיות קנאביס רפואי מזויפות

שקיות קנאביס רפואי מזויפות

זו כמובן אינה הפעם הראשונה בה נתפסות שקיות קנאביס רפואי מזויפות. דבר דומה קרה לפני כשנה (כאן), לאחר דיווח ראשון של מגזין קנאביס על התופעה (כאן).

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר