מגלגל...
x

אלוף האיגרוף מייק טייסון: “מעשן קנאביס כל חיי”

אחד הספורטאים הגדולים בהיסטוריה מספר בראיון כי הוא מעשן קנאביס לאורך כל החיים, כולל לפני קרב גדול אחד שהסתיים בניצחון ענק על גולוטה. 'זה לא השפיע עליי, זה השפיע עליו,' אמר.

מייק טייסון, אלוף העולם הבלתי מעורער במשקל כבד ומי שנחשב לאחד המתאגרפים הטובים ביותר בכל הזמנים, מספר כי הוא נהנה לצרוך קנאביס.

בראיון לתכנית הרדיו “המופע של דן פטריק” סיפר טייסון כי הוא מעשן גם היום ו”כל החיים למעשה”.

טייסון מדגיש כי לא נהג לעשן קנאביס לפני קרב אגרוף, למעט פעם אחת בקרב מפורסם משנת 2000 אז התמודד מול המתאגרף אנדרו גולוטה

גולוטה פרש מהקרב אחרי שני סיבובים לאחר שחש ברע וסירב להיכנס לסיבוב נוסף. הוא אושפז כשהוא סובל משבר בעצם הלחי וזעזוע מוח.

“עשיתי את זה רק פעם אחת בזמן שנלחמתי,” אמר טייסון. “כשנלחמתי בגולוטה, זו הפעם היחידה שעישנתי קנאביס ונלחמתי”.

גם זה בטח יעניין אותך

כשנשאל טייסון איך השפיע עליו בזמן הקרב ה-THC, החומר הממסטל בקנאביס, השיב: “זה לא השפיע עליי, זה השפיע על גולוטה”.

על אף הניצחון המוחץ בקרב נפסלו נקודות הזכות של טייסון לאחר שנמצא כי היה תחת השפעת קנאביס. “הם קנסו אותי בכמה מאות דולרים על זה,” סיפר.

בראיון מספר טייסון גם על חוות הקנאביס החדשה שהוא מקים בקליפורניה. לצד 80 דונם המיועדים לגידול מתכוון טייסון להקים בשטח החווה גם בית ספר לגידול קנאביס, חנות לממכר צמחי קנאביס, מפעל להפקת מיצויי קנאביס, מעבדת מחקר, מפעל להכנת מזון מועשר בקנאביס (‘אדיבלס’), שטחי מאהלים וחדרים להשכרה ואפילו אמפיתיאטרון.

כידוע ספורטאים רבים צורכים קנאביס ומעידים על תועלת שהם מפיקים משימוש בצמח. כך לדוגמה גם אלוף העולם בסנוקר, רוני אוסליבן, שהעיד כי “מריחואנה שיפרה את הביצועים שלי”.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר