"אי הפללה עכשיו" – קמפיין רשת לתמיכה בהצעת החוק

קמפיין רשת חדש קורא לתומכים בהצעת החוק החדשה להפסקת הפללת צרכני הקנאביס, להעלות לפייסבוק ולרשתות החברתיות תמונות עם שלטים. "הציבור מאוחד ועכשיו הזמן לשנות את החקיקה," אומרת יוזמת הקמפיין.

לאחר שהצעת החוק החדשה של ח"כ שרן השכל לאי הפללת צרכני הקנאביס בישראל הוגשה ונחשפה, תומכי קנאביס כבר החלו להתאגד ברשתות החברתיות לכדי קמפיין חדש תחת הסיסמה: "אי הפללה עכשיו".

כחלק מהקמפיין החדש מצטלמים התומכים עם שלטים הנושאים את סיסמת הקמפיין, ומעלים את התמונות לרשתות החברתיות, בעיקר לפייסבוק ולאינסטגרם. לצד התמונה הם מוסיפים את התיוג #איהפללהעכשיו.

קמפיין "אי הפללה עכשיו" - תמיכה ציבורית בח"כ שרן השכל
פעילת הרשת אורית ליד – מקימת הקמפיין

אסטרטגיית הפרסום בה משתמשים התומכים כבר הוכיחה את עצמה במהלך קמפיין רשת דומה – יוצאים מהארון הירוק – שנערך לפני כשנתיים, זכה לתפוצה רחבה והדהד גם בכלי התקשורת בארץ.

אורית ליד, יוזמת הקמפיין, מסבירה כי מדובר בתמיכה ציבורית בהצעת חוק לגיטמית ועל כן אין לאנשים כל סיבה לחשוש מלחשוף את עצמם כתומכים. עם זאת גם תמונות של אנשים שלא רצו לחשוף את פניהם לקמפיין הועלו לדף הפייסבוק החדש שנפתח וצבר כבר כמה מאות לייקים.

"ראיתי שהצעת החוק עלתה לכנסת, והבנתי שעכשיו זה הזמן שלנו להכות בברזל כל עוד הוא חם," אומרת אורית בשיחה, "הציבור מאוחד, כולם יודעים שזה רק צמח ועכשיו הגיע הזמן לשנות את החקיקה."

קמפיין רשת אי הפללה עכשיו

לצידה של אורית מנהלת את הקמפיין ליה כץ, המטופלת בקנאביס רפואי שעל פריצת המשטרה לביתה דווח בסוף השבוע. בעקבות האירוע עם המשטרה החלה ליה בקידום הצעת החוק החדשה שתמנע הישנות של מצבים דומים בעתיד.

"אם היה חוק כזה, כמו במדינות רבות ונורמליות בארה"ב ובאירופה, הסיפור שלי כלל לא היה מתרחש," מסבירה ליה, "המטרה של הקמפיין היא שאף אחד בישראל לא יצטרך לעבור דבר כזה שוב לעולם."

"אי הפללה עכשיו" - קמפיין לקידום הצעת החוק לאי הפללה בישראל
ליה כץ: "המטרה של הקמפיין היא שאף אחד בישראל לא יצטרך לעבור דבר כזה שוב לעולם."

גם השחקנית אורנה פיטוסי הצטרפה לקריאה:

אחיי ואחיותייכנסו לעמוד הפייס "אי הפללה עכשיו"לייקקו.צלמו את עצמכם עם שלט "אי הפללה עכשיו".חתמו על עצומהויאללה מלחמת אור בחושך❤

Posted by Orna Fitousi on Tuesday, January 26, 2016

וגם גדי וילצ'רסקי כמובן:

השכל ולמד:"אם היה חוק כזה, כמו במדינות רבות ונורמליות בארה"ב ובאירופה, הסיפור שלי כלל לא היה מתרחש, המטרה של הקמפיין הי…

Posted by ‎Gadi Wilcherski גדי וילצ'רסקי‎ on Wednesday, January 27, 2016

לתמיכה בהצעת החוק העלו גם אתם תמונה שלכם עם השלט "אי הפללה עכשיו" לצד התיוג #איהפללהעכשיו, וכן חתמו על העצומה הרשמית

ראו עוד:
השיקום המופלא של נער משותק ברגליו שחזר ללכת
ח"כים ומומחים יבדקו את רפורמת הקנאביס של ליצמן
"קופ"ח כללית פוגעת במטופליה ומבזה את הכנסת" – זנדברג

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט