אירוע פתוח לקהל: קנאביס כטיפול בפוסט טראומה

ערב לפני היום הראשון של אירוע ‘קנאטק 2016’, תערוך החברה המארגנת אירוע פתוח לקהל שייערך בת”א ויעסוק בקנאביס כטיפול בפוסט טראומה (PTSD). מומחים מהארץ והעולם יעידו על נסיונם ומטופלים יספרו כיצד הקנאביס עזר בהתמודדות עם התופעה. הכניסה חינם.

חברת ‘Ican’, האחראית על הפקתו של כנס הקנאביס והטכנולוגיה ‘קנאטק 2016‘ שייערך השבוע (ב’-ג’), תערוך מחר (יום א’ – 6.3) אירוע פתוח לקהל הרחב שיעסוק בעולם הטיפול הרפואי בקנאביס בקרב חולי PTSD (תסמונת פוסט טראומתית).

שאול קיי - מנכ"ל חברת iCan
שאול קיי – מנכ”ל חברת iCan

האירוע ייערך בפאב ה-‘Dancing Camel’ בת”א (רחוב התעשייה 12), החל מהשעה 19:45 ועד 23:00. הכניסה לאירוע היא חופשית אך מותנית בהרשמה מראש בדף האירוע או בפייסבוק. מכיוון שהמקום בפאב מוגבל ל-100 אנשים, מומלץ להירשם בהקדם.

הנואמת המרכזית באירוע היא ד”ר סו סיסליי (Sue Sisley), רופאה אמריקאית המתמחה בחקר וטיפול ב-PTSD, שתספר על הסגולות הרפואיות של הקנאביס בטיפול בסובלים מהתסמונת הקשה. יחד עמה ישא דברים גם ראג’ מוקהרג’י (Raj Mukherji), חבר ועדת החקיקה של מדינת ניו ג’רזי, ארה”ב, שייספר על הרגולציה בתחום מחקרי הקנאביס.

ד"ר סו סיסליי - חוקרת קנאביס ומומחית PTSD מארה"ב
ד”ר סו סיסליי – חוקרת קנאביס ומומחית PTSD מארה”ב

בנוסף לאורחים מחו”ל, נציג מטעם חברת הקנאביס הרפואי ‘תיקון עולם’ יספר על ההתפתחות התחום בישראל ועל הבעיות בתחום הרגולציה והמחקר, וכן ינאם מטופל יוצא צה”ל שייספר על הטיפול בקנאביס שהציל את חייו.

עבור המעוניינים להגיע גם לכנס “קנאטק 2016”, ההרשמה לאירוע ה-PTSD מעניקה לכם הנחה של 100 דולר ברכישת הכרטיסים לאירוע, שתסתיים מחר בלילה.

“הרגולציה בישראל מהווה בסיס טוב יחסית לעריכת מחקרים בתחום הקנאביס, וראוי שהידע יתחיל להגיע גם לקהל הרחב,” מסר שאול קיי,מנכ”ל חברת ‘Ican’, “קשה לדמיין מצב בו תרופה כה חשובה נמצאת מחוץ לחוק, ועוד גרוע מכך מחוץ לתודעת הציבור.”

ראו עוד:
סיפורו של עידו גל רזון – קנאביס לטיפול בהלם קרב
עמיר בניון בראיון: “אני מעשן קנאביס, וזה עוזר לי מאוד”
שופט מאריזונה קבע: קנאביס רפואי מטפל בפוסט טראומה

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט