אילת: לוחמי מג"ב תפסו 35 גרם חשיש

שוטרי ולוחמי מג"ב אילת תפסו אמש צעיר בן 25 עם 35 גרם מריחואנה. החשוד נעצר בגין סחר בסמים ואלפי שקלים מכספו הוחרמו במקום.

שוטרים ולוחמים של מג"ב אילת תפסו אמש 35 גרם חשיש ואלפי שקלים אצל צעיר בן 25 תושב העיר. בחקירתו טען החשוד, עובד במוסך בעיר, כי החשיש נועד לשימוש עצמי. הוא בילה את הלילה במעצר והבוקר ביקשה המשטרה את הארכת מעצרו.

35 גרם חשיש אילת

על פי דיווח המשטרה: "בפעילות לוחמי מג"ב אמש וחיפוש אשר נערך על ידם על פי צו, איתרו הלוחמים ברשות עובד מוסך, תושב העיר יליד 89, חומר חשוד כסם מסוג חשיש במשקל עשרות גרמים ועשרות אלפי שקלים. במהלך החיפוש אשר נערך גם בדירתו איתרו השוטרים חומר נוסף החשוד כסם, כסף רב, מספר מכשירי סלולארי החשודים כגנובים ואף מפתח לדירה הסמוכה כאשר בירור עם הדיירות במקום העלה כי גם הן מופתעות מכך. בתום החיפוש ויחד עם ה'שלל' הרב נעצר החשוד והועבר לחקירה במשטרת אילת שם טען בחקירתו כי הסמים נועדו לשימושו העצמי, אך התקשה להסביר מדוע קיים ברשותו מפתח לדירה הסמוכה. כאמור, אמש נעצר החשוד והבוקר תבקש המשטרה להאריך מעצרו בבית המשפט."

35 גרם חשיש אילת

35 גרם חשיש אילת

בתגובה לפניית כתב המגזין בשאלה מדוע מוחרם כסף מזומן של חשודים בהחזקת חשיש, השיב דובר משטרת אילת כי "זו המדיניות כאשר מדובר בסכומים גדולים ולא במאות בודדות".

אילת היא אחת הערים המסוכנות ביותר לצרכני סמים: 1 מכל 96 אילתים נעצר בכל שנה בגין עבירת שימוש בסמים.

אתמול נתפסו 7.5 ק"ג חשיש בנתב"ג (פרטים כאן).

עוד מאילת:
לוחמי מג"ב תפסו מריחואנה בתיק של מתרחצת
חיפוש לא חוקי: צעיר נעצר, נאזק והופשט בגלל "חשד סביר"
שתילי מריחואנה נתפסו בדירה בעיר

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט