אילת: חצי ק"ג מריחואנה הוחבאו במדיח כלים

צעיר תושב אילת נעצר אמש לאחר ששוטרים שפשטו על ביתו מצאו חצי קילוגרם קנאביס ועשרות אלפי ש"ח מוחבאים בשקיות בתוך מדיח הכלים ובקולט האדים במטבח. בדירה נמצא גם חדר עם ציוד גידול ותאורה.

משטרת אילת חשפה אמש חצי ק"ג מריחואנה ועשרות אלפי ש"ח בדירתו של צעיר בן 24 תושב העיר. במהלך חיפוש בביתו נמצאו שקיות הקנאביס מוחבאות בתוך מדיח הכלים ושקיות עם שטרות כסף רבים מוחבאים בתוך קולט האדים במטבח.

ברכבו נמצאו שקיות קנאביס נוספות ובדירה נחשף גם חדר סודי ששימש ככל הנראה לגידול, שם נמצאו ציוד תאורה ואוורור. הצעיר אותר טרם החיפוש כשהוא מתאמן בחדר הכושר ובחקירתו בחר שלא לשתף פעולה עם חוקריו.

מריחואנה במדיח הכלים
מריחואנה במדיח הכלים

על פי דיווח המשטרה: "במהלך הפעילות אמש, אותר החשוד יליד 91' בעת שהתאמן בחדר כושר בעיר. צוות לוחמי מג"ב עיכב את החשוד במקום והובילו את זה לרכבו שם סיפר לשוטרים ישנם סמים מסוג מריחואנה. בהמשך, החליט החשוד להתל בשוטרים ומסר כתובת מגורים שקרית, אך לחוסר מזלו ברשות השוטרים היה צו חיפוש לכתובתו האמתית וכשהגיעו למקום הודה החשוד כי אכן זו כתובתו וכי גם בדירה צפויים השוטרים למצוא סמים."

כסף בקולט האדים
כסף בקולט האדים

"עם כניסתם לדירה הכווין החשוד את אנשי החוק לעבר מדיח הכלים במטבח שם אותרו 2 שקיות גדולות שהכילו חומר חשוד כסם מסוג מריחואנה," מסר דובר משטרת אילת. "בנוסף, אתרו השוטרים סכום כסף רב של עשרות אלפי שקלים, שהוסתר בקולט אדים של התנור במטבח. בהמשך החיפוש אותר חדר שכניסתו הוסתרה באמצעות ארון קיר שהוסב במיוחד למטרה זאת והותקנו גלגלים בתחתיתו למטרת הזזה נוחה יותר. מאחורי הארון דלת המובילה לחדר שככל הנראה שימש כבית גידול לסמים ובו ציוד טכנולוגי רב הכולל מערכת סינון מים, מערכת תאורה מתקדמת, מערכת אוורור הכוללת פילטרים לסינון האוויר. בתום החיפוש הועבר החשוד לתחנת המשטרה באילת שם נחקר אך מאן לשתף פעולה עם חוקריו."

הבוקר נעצר גם צעיר מפתח תקווה שהזמין ככל הנראה חבילות קנאביס מהולנד. שוטרת סמויה שהתחזתה לשליחת דואר מסרה את החבילה לידיו ועצרה אותו במקום (כל הפרטים כאן).

ראו עוד:
אילת: עובדי חוות קנאביס רפואי נתפסו עם כפפה ובה 42 גרם מריחואנה
במונית לאילת: 350 גרם נתפסו בדופן מזוודה
אילת: שתילי מריחואנה נתפסו בדירה בעיר

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

דרושים

חדשות
שינוי גודל פונט