טוען...

אילון מאסק מעשן ג’וינט בשידור חי

אחרי שהכחיש שההצעה שלו למכור מניות של חברת ‘טסלה’ ב-420 דולר קשורה לתמיכה כלשהי בקנאביס או לגליזציה, עישן לפני שעה קלה המיליארדר אילון מאסק ג’וינט בשידור חי בשיחה עם ג’ו רוגן. יחד עם זאת נראה שהוא לא באמת לקחת לריאות.

לפני שעה קלה בשיחה עם המנחה והקומיקאי ג’ו רוגן עישן הממציא המיליארדר אילון מאסק ג’וינט בשידור חי.

“זה ג’וינט או סיגר?” שאל כשרוגן הדליק את הג’וינט. “זה חוקי, כן?” תהה.

“זה חוקי לגמרי, אבל אתה בטח לא יכול בגלל כל מחזיקי המניות, נכון?” שאל רוגן והציע לו שאיפה:

צפו:

דקות לאחר מכן החל לקבל הודעות לטלפון שתהו על פשר המעשה. “שלחו לי עכשיו הודעה, ‘מה לעזאזל אתה עושה, מעשן קנאביס בשידור’,” סיפר לרוגן.

כשנשאל האם הוא נוהג לעשן קנאביס השיב מאסק בשלילה: “אני לא מעשן באופן קבוע, כמעט אף פעם לא עישנתי”.

בדומה לעדויות של רבים שטוענים שלא הרגישו את השפעת הקנאביס בפעם הראשונה שעישנו, גם מאסק טען בשיחה כי הוא “לא מרגיש שום דבר”.

“אני יודע שהרבה אנשים אוהבים קנאביס, אבל עבורי זה לא מעודד יצירתיות,” השיב לשאלת רוגן האם צריכת קנאביס לא דומה לצריכת קפה. “אני אוהב לבצע דברים ולהיות יעיל, ואני חושב שקנאביס עושה את ההפך מכוס קפה,” אמר.

בין אם השפעת הקנאביס שעישן או לא, מספר דקות לאחר השאיפה מהג’וינט הגיעו רוגן ומאסק לשיחה על חשיבות הפצת האהבה בעולם. “אולי תמציא מכונה שתפיץ אהבה?” תהה רוגן והשניים צחקו (התכנית המלאה כאן).

יש לציין שלפי הוידאו לא נראה שמאסק באמת שאף את עשן הקנאביס לריאות, אלא לחלל הפה בלבד – מה שהוביל לתגובות מצחיקות ברשת, למשל ‘מאסק עשה קלינטון’, בהקשר להצהרתו של הנשיא לשעבר ביל קלינטון שטען בעבר שעישן מריחואנה אבל ‘לא לקח לריאות’.

בעיתון ‘דה מרקר’ מבית ‘הארץ’ חטאו הערב לדווח כי מניית חברת ‘טסלה’ צנחה בעקבות הסיפור, אך האמת היא שהירידה במנייה קשורה להודעתו של מנהל משאבי האנוש של החברה הבוקר על פרישתו מהתפקיד.

בחודש שעבר עשה מאסק כותרות כשפירסם בחשבון הטוויטר שלו כי הוא שוקל להפריט את החברה הציבורית שלו, ‘טסלה’ (Tesla), ולמכור מניות בעבור 420 דולר למניה.

מאחר ו-420 הוא מספר קוד המזוהה עם תרבות הקנאביס, תהו משקיעים בכל העולם האם מדובר בהצהרת תמיכה כלשהי בלגליזציה, או שאולי מאסק היה תחת השפעת קנאביס בעת שפירסם את הציוץ.

שבוע לאחר מכן, בראיון לניו יורק טיימס, נשאל מאסק האם הציוץ היה אכן קשור לנושא הקנאביס והכחיש. לדבריו הוא פשוט חישב ערך של 419 דולר והחליט לעגל את זה למעלה ל-420.

“זה נראה היה לי כמו קארמה טובה לקבוע 420$ ולא 419$,” הסביר. “אבל ממש לא ‘הייתי על קנאביס’ שיהיה ברור. קנאביס לא עוזר ליצירתיות ויש סיבה למה מכנים את ההשפעה Stoned (‘מאובן’). אתה פשוט יושב כמו אבן כשאתה תחת השפעת קנאביס”.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר