איך נראים צרכני קנאביס ישראליים בעיניה של צעירה קנדית

קנדה היא אמנם בירת הקנאביס הבינלאומית עם הפרחים שנחשבים לחזקים ביותר בעולם, אבל רני גרינשפן, צעירה קנדית שגרה בישראל מזה שנתיים, חושבת שהישראלים מעשנים יותר מריחואנה מחבריה במדינה הקרה. בסרטון חדש היא מתארת את ההבדלים בין סטלני ישראל לסטלני קנדה. צפו:

https://www.facebook.com/knbis/videos/1078704005550119/

רני גרינשפן, צעירה קנדית שגרה בישראל מזה כשנתיים, מתארת בסרטון חדש את ההבדלים הבולטים בין צרכני הקנאביס הישראליים לבין אלו הקנדים. בין השאר היא קובעת שבישראל מעשנים הרבה יותר, אך גם שהקנאביס כאן חלש משמעותית מול מקבילו הקנדי – ויקר כמובן הרבה הרבה יותר.

“כקנדית, אני אוהבת מריחואנה, אבל הישראלים מעשנים ממש הרבה מריחואנה – אפילו יותר מהקנדים,” היא אומרת ומסבירה עד כמה השימוש בצמח נפוץ בישראל, בעיקר כמובן בישראל. “בכל מסעדה, בכל רחוב ראשי בעיר, אנשים יושבים ומעשנים ג’וינטים. אפילו במסעדה עצמה, בשולחן אחרי האוכל. מסיבה לא ברורה אין אף שוטר באזור המסעדות האלו.”

יחד עם זאת היא מפרטת את ההבדלים המשמעותיים של אופן השימוש בקנאביס והשפעתו בין שתי המדינות: “הקנאביס בישראל הרבה יותר חלש,” היא אומרת בצדק וגם מתארת איך הופתעה לגלות שהישראלים מערבבים את הקנאביס שלהם עם טבק – דבר שאינו נפוץ כלל בארה”ב וקנדה, אך נפוץ מאוד בישראל כמו באירופה.

קנדה נחשבת למדינה עם הקנאביס החזק ביותר בעולם, ובהתאם היא גם אחת הליברליות בתחום זה. כבר היום המשטרה הקנדית מתעלמת כמעט לחלוטין מכל שימוש ואף גידול ביתי של קנאביס לשימוש עצמי. ראש הממשלה הנבחר הודיע לאחרונה שבעוד 9 חודשים בערך, אפריל 2017, יאשר את תכנית הלגליזציה הממשלתית החדשה עליה עמלה בימים אלו שרת הבריאות.

הסרטון מתוך סדרת הרשת “הישראליות“.

ראו גם:
קנדה: מדינת ה-G7 הראשונה שעושה לגליזציה
איימי אוכלת מאנ’יז מישראל

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר