טוען...

איך לטשטש ריחות של עשן ג’וינט מהחדר

ריחו החזק של הקנאביס אהוב על צרכנים רבים, אך ישנם כאלה המעוניינים דווקא להסתיר או להיפטר ממנו, מסיבות של פרטיות, בטחון ועוד. הנה 4 דרכים יעילות לטשטש ולהעלים את ריח הקנאביס מהחדר שלכם.

ריחו היחודי של הקנאביס הוא אמנם לא אגרסיבי וכבד כמו ריחו של הטבק למשל, וישנם צרכנים רבים שאוהבים אותו ומחשיבים אותו לחלק חשוב מחווית העישון, אך הוא בהחלט עשוי להוות בעיה לצרכנים המעוניינים בדיסקרטיות.

כבר פירטנו על 5 שיטות טובות להעלים או לטשטש את ריח הקנאביס, באמצעות עזרים פשוטים וזולים שלא ידרשו מכם עבודה.

הנה 4 שיטות נוספות:

1. אידוי שמנים ריחניים

אחת הדרכים המהירות ביותר למלא את החדר בריח נעים שיכסה את עקבות הקנאביס, היא אידוי של שמנים ריחניים – שמנים ארומטיים הניתנים לרכישה במגוון רחב של חנויות למוצרי בית ומתנות.

שיטות להעלמת ריח מריחואנה - שמנים ריחניים
הוסיפו 10 טיפות של שמן ריחני לתוך קערה של מים רותחים – ומלאו את החדר בריח נעים

צרכנים קבועים יעדיפו לקנות מפזר או מאדה שמן קטן לחדר, אך ניתן לרכוש גם את השמנים לבדם ופשוט לפזר 8-10 טיפות לתוך קערה של מים רותחים שתונח בפינת החדר. לחילופין ניתן להשתמש גם בקטורת שפועלת בדיוק כמו השמנים הריחניים.

2. דפי ריח למייבש כביסה

אחת הדרכים הפשוטות ביותר למנוע מריח הקנאביס להידבק לרהיטים, היא פיזור של דפי ריח למייבש כביסה על משטחים ישרים בחלל החדר.

שיטות להעלמת ריח מריחואנה - דפי ריח למייבש כביסה
פזרו בחדר דפי ריח למייבש כביסה – ריח נעים בתוך שניות

דפי ריח אלו ניתנים לקנייה בכל סופרמרקט או חנות למוצרי בית, והם מפיצים בחדר ריח רענן וחזק של כביסה נקייה. אם החדר בו אתם נוהגים לעשן הוא גדול, השתמשו במספר גדול יותר של ניירות.

3. מטהר אויר חשמלי

מטהר אויר חשמלי הוא אינו התרסיס המוכר לנו מחדרי השירותים, אלא מכשיר המכיל מנגנון שמפרק מולקולות זרות מהאוויר, ומיועד בדרך כלל לחולי אסתמה או אנשים בעלי רגישות רצינית לאבק.

שיטות להעלמת ריח מריחואנה - מטהר אויר חשמלי
מטהר אויר חשמלי יסייע להעלים את הריח עוד מתחילת העישון

בתוך חדר מלא בעשן קנאביס, המכשיר יסייע בפירוק רכיבי העשן וימנע מהריח להישאר בחלל החדר. כדי לייעל את התוצאות, הפעילו את המכשיר לפי תחילת העישון.

4. בקבוק מרכך כביסה

בקבוק גדול של מרכך כביסה (5 ליטרים) ניתן בקלות להסבה למערכת סינון ריחות מאולתרת ויעילה. ודאו שהבקבוק מכיל רק חצי מתכולתו ולאחר מכן חוררו 2 חורים בפקק הבקבוק. הכניסו קש לאחד החורים ואת השני תשאירו ריק.

שיטות להעלמת ריח מריחואנה - מרכך כביסה
כך תהפכו את מרכך הכביסה שלכם למערכת סינון ריחות

לאחר שאיפת העשן, נישפו אותו אל תוך הקש שנעוץ בבקבוק. העשן יסונן דרך הנוזל הריחני ויצא דרך הפקק ללא ריח כלל. בקבוק אחד כזה יעיל לפחות לכמה עשרות ואפילו מאות נשיפות.

ראו עוד:
המדריך השלם: מה עושים כששוטרים באים לחיפוש בבית
לעשן קנאביס ולהישאר פרודוקטיביים – 7 טיפים לעבודה ולחיים
10 טיפים להתמודדות עם שוטרים – מהרצאת “המדריך לצרכן”
איך להתכונן לפעם הראשונה – 5 טיפים לצרכני קנאביס מתחילים

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר