מגלגל...

איזי ג’ט מציגה: טיסות לאמסטרדם ב-47 יורו בלבד

בשורה חגיגית ומשמחת לחובבי הקנאביס בישראל: חברת הטיסות המוזלות “איזי ג’ט” מציעה לראשונה טיסות מתל אביב לאמסטרדם במחירי רצפה של החל מ-47 יורו בלבד.

חברת הטיסות המוזלות איזי ג’ט (easyjet) מציעה לראשונה טיסות מוזלות במיוחד מתל אביב לאמסטרדם ובחזרה. באתר החברה מוצעים ברגעים אלו ממש כרטיסים לחודש דצמבר למשל בעלות של 47 יורו בלבד.

השבוע הודיעה החברה כי החל מחודש אוקטובר 2015 יוכלו ישראלים לטוס לאמסטרדם בעלות נמוכה במיוחד. מי שירצה להנות מהמחיר המוזל יוכל לעשות זאת ארבע פעמים בשבוע, בימים שני, רביעי חמישי ושבת ולאורך כל השנה.

איזי ג'ט - טיסות זולות לאמסטרדם
איזי ג’ט – טיסות זולות לאמסטרדם

על פי המופיע באתר החברה כאמור, מחירי הכרטיסים הזולים ביותר יהיו €48.49 יורו מתל אביב לאמסטרדם ו-46.49€ יורו בחזרה מאמסטרדם לתל-אביב. המחיר כולל מסים אך לא כולל עלות מזוודה, בחירת מושב, אוכל ועמלת תשלום בכרטיס אשראי.

“הביקוש גדול”

כפי שדוווח ב-ynet, פתיחת בסיס החברה בשדה התעופה סכיפהול באמסטרדם היה הזרז לפתיחת הקו לישראל. זאת לאחר שהחברה ערכה בדיקות וגילתה כי קיים ביקוש גדול מצד הקהל הישראלי לטיסות בקו זה.

“עם תחילת מכירת הכרטיסים היום בקו תל אביב אמסטרדם, אנחנו שמחים להמשיך ולפתח את הרשת שלנו, בהצעת יעדים חדשים מתל אביב ואליה,” אומר ניל סלאבן, המנהל המסחרי של החברה בקווים לישראל. “אנו מצפים כי הקו החדש, בין שתי ערים מרכזיות אלה, יהיה אטרקטיבי במידה שווה לתיירים ולנוסעים למטרת עסקים.”

גם זה בטח יעניין אותך

“התחלת השירות שלנו מתל אביב לאמסטרדם מדגישה את המחויבות של איזי ג’ט כלפי ישראל וכוונותינו להמשיך להציע לנוסעים הישראלים את היעדים המועדפים עליהם,” הוסיף.

טיסות לאמסטרדם בזול
מחירי רצפה בטיסות לאמסטרדם – החל מה-26 באוקטובר 2015

ראו עוד:
המדריך המלא לסטלן באמסטרדם

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר