מגלגל...

איזה “סמים” מעשנות שחקניות הכדורסל של מכבי אשדוד?

הבוקר דווח כי שלוש שחקניות בקבוצת הכדורסל של מכבי אשדוד נוהגות לעשן סמים “שגורמים לגופן להיות חלש יותר…”

בנות קבוצת הכדורסל של מכבי אשדוד דרסו בערך את כל מי שעמד בדרכן העונה בדרך לסדרת הגמר שהסתיימה בשבוע שעבר . עם מאזן של 0:20 בליגה ואחרי סדרה קלילה (3:1) מול חולון במשחקי חצי הגמר, הגיעו הבנות ל-5 משחקי הגמר מול אליצור רמלה במה שנראה היה כנצחון מובטח בדרך לאליפות.

לאחר 4 משחקים עמדה התוצאה על שוויון 2:2 וביום חמישי (25.4) נערך משחק הגמר בו ניצחו בנות אליצור רמלה 78:70 וזכו באליפות בניגוד לכל הציפיות.

הבוקר מדווח כי גורמים במכבי אשדוד חושדים שהשחקניות הזרות אשלי שילדס, דניאל אדאמס ושארדיי יוסטון נוהגות לעשן מריחואנה בזמנן החופשי וחוששים שהדבר פגע בתפקודן ו”גרם להן לעייפות”.

טלי קראיף, יושבת ראש מכבי אשדוד בכדורסל נשים
יו”ר הקבוצה טלי קראיף

“כבר אחרי המשחק הרגשתי שמשהו לא בסדר, הרי כולם ידעו שהיינו יותר טובות מרמלה לאורך כל העונה”, סיפרה יו”ר הקבוצה טלי קראיף לאתר ערוץ הספורט. עוד אמרה היו”ר כי במהלך ארוחת הקבוצה ניגשו אליה מספר גורמים ואמרו לה שישנן שחקניות שנוהגות לעשן סמים והדבר גורם לגופן להיות חלש יותר ומשפיע כמובן גם על המשחקים.

אין לי הוכחות נגד אף אחת, לא אעשה בדיקה ולא אעמיד אף שחקנית במצב המביך הזה כדי להשפיל”, המשיכה קריאף והוסיפה זווית מדאיגה מאוד: “את הגלגל אי אפשר להחזיר אחורה אבל אני יודעת את האמת, אני מרגישה אותה. אני רק שנתיים בתפקיד ולפי מה שחקרתי זה אינו המקרה הראשון בו שחקניות משתמשות בסמים קלים”.

יושבת הראש סיכמה: “למדתי מהמקרה הזה ומעכשיו – כששחקנית תחתום על חוזה היא תצטרך לאשר שייערכו לה בדיקות סמים מדי פעם. חבל שזה קרה ואני בטוחה שמי שצריך ילמד את הלקח שלו”. על אף דבריה של קריאף, הסוכנים של השחקניות הכחישו.

יש לציין כי העניין נחשף לגורמי הקבוצה רק לאחר המשחק החמישי וההנהלה אינה מתכוונת לעשות צעד משמעתי כשהעונה כבר הסתיימה, ואיגוד הכדורסל אינו נוהג בליגת הנשים לערוך בדיקות סמים לאחר המשחקים.

ראו עוד: תושב אשדוד גידל 300 שתילי מריחואנה על גג בניין משותף

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר