טוען...

אורורה מתנצלת על ליקויים באחד ממוצריה בישראל

זן הקנאביס היקר ביותר בישראל הגיע בחלקו עם טרימינג באיכות ירודה. היצרנית, חברת הקנאביס הקנדית הגדולה Aurora, פרסמה התנצלות, מתחייבת להשתפר ומציעה הנחה קטנה. חלק מהמטופלים מברכים ואחרים מוחים

חברת הקנאביס הקנדית הגדולה אורורה (Aurora) פרסמה הערב (ג’) התנצלות רשמית לקהל מטופלי הקנאביס בישראל עקב טענות על ליקויים בזן לומינריום (Luminarium), זן סאטיבה מקטגוריה T20/C4.

החברה מודה בהודעתה כי דווקא לומינריום, שזכה לתג המחיר הגבוה ביותר בישראל – 309 ש”ח לאריזת 10 גרם – הגיע לפחות בחלקו באיכות ירודה לארץ, ומודיעה כי מחירו יוזל ב-10% עקב כך, כלומר יעמוד על 278 ש”ח.

אכן, בשבועות האחרונים מאז החלה אורורה לשווק בישראל 3 זני קנאביס ראשונים, נשמעו בפורומים תלונות על טרימינג (גיזום) לא איכותי מספיק.

טרימינג (Trimming), ההליך בו מנקים את עודפי העלעלים בתפרחות, אמור לפחות במוצרי פרימיום להתבצע באופן ידני, דקדקני ומוקפד מכיוון שהעלעלים, המכילים כלורופיל בכמויות גבוהות, פוגעים בטעם ואף בהשפעת הקנאביס.

לומינריום Luminarium - אורורה T20/C4
לומינריום של אורורה, הגיע בחלקו עם טרימינג לא מספיק מוקפד

החברה מודה כעת כאמור כי אכן הטרימינג לא היה מקצועי ולא יסודי מספיק, בודאי לא במקרה של מוצר שנמכר במחירי פרימיום, ולא כפי שמצופה מחברה בסדר גודל בינלאומי כזה.

“לצערנו הפרחים לא עברו טרימינג (גיזום) שעומד בסטנדרט הגבוה שלנו ובציפיות המטופלים,” נכתב בהודעה שפרסמה אורורה יחד עם המשווק הרשמי שלה בישראל, חברת ‘קנטק’ (Cantek).

“אורורה לוקחת את המשוב של המטופלים ברצינות רבה וכבר הוסיפה מספר בדיקות בקרת איכות נוספות לתהליך הטרימינג והאריזה,” הוסיפו. “נבטיח שהמוצר הסופי יעמוד בציפיות המטופלים בהמשך הדרך”.

בתגובה להתנצלות היו מי שבירכו את החברה על הצעד אך היו גם מי שטענו ש-10% הנחה לא מייצגים היטב את אחוז העלים בתפרחות. אחרים טענו כי הסיבה האמיתית למתן ההנחה היא חוסר הצלחה במכירת המוצר במחיר גבוה.

יש לציין כי גם בזן הפרימיום השני של החברה שהגיע לישראל, סדאמן (Sedamen), נרשמו טענות על טרימינג לא מספיק טוב בחלק מהפרחים באריזה. על אף זאת הוא נחשב לאחד הזנים הפופולריים בישראל היום.

כזכור, זו הפעם השנייה תוך זמן קצר יחסית בה החברה מתנצלת. בפעם האחרונה לפני כשלושה שבועות הודתה אורורה כי טעתה כששיווקה את מוצריה בישראל כאילו הם “ללא הקרנה”.

על אף הביקורות ולצד ההתנצלויות מוצרי חברת אורורה נחשבים לאיכותיים ומהדרגה הגבוהה מבין זני הקנאביס כיום בישראל.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר