אוליבר סטון: "אני חושב שגראס זו מתנה של אלוהים"

הבמאי הנודע אוליבר סטון, הידוע בחיבתו לצמח הקנאביס, מתכנן להיכנס לעסקי המריחואנה של קליפורניה ומדבר על סרט חדש שייצא לאקרנים החודש

אוליבר סטון
"אני חושב שגראס זו מתנה של אלוהים" – אוליבר סטון

אוליבר סטון, הבמאי המפורסם שאחראי ליצירות מופת כמו "רוצחים מלידה", "פלאטון", "פני צלקת" ועוד, כבר בילה זמן מה בכלא במהלך שנות ה-60 המאוחרות אחרי שנתפס עם מריחואנה בגבול ארה"ב ומקסיקו. כמו במקרים רבים דומים, גם סטון לא נתן לאירוע מינורי זה להפריע לו להמשיך בתחביבו. "אם אתה מעריך גראס איכותי מקליפורניה כמו שאני מעריך אותו, אתה יכול להבין מדוע אני שוקל להיכנס לענייני המריחואנה באזור. עם זאת, אני חושש שה-DEA יעשה צרות ויחליט פתאום לשנות את החוקים", אמר סטון בראיון למגזין High Times.

"לדעתי גראס זו מתנה של אלוהים לבני האדם," אמר סטון מוקדם יותר החודש. "המריחואנה בקליפורניה היא מהטובות בעולם… כל חיי עישנתי אבל אני לא מכור או משהו, אני יכול להפסיק בכל רגע. אני אוהב את זה כתחביב, כמו שאני גם אוהב אלכוהול."

"בקוקאין אני לא נוגע, אבל אני מאמין ב-LSD, פטריות, איוואסקה, מסקלין. גם אקסטזי זה סבבה."

סרט חדש של אוליבר סטון: "Savages" ("אכזריים")

הבוקר (29/6) התארח סטון בתכנית הבוקר של רשת CBS לכבוד סרטו החדש "Savages" ואמר שהמריחואנה הצילה אותו ועוד רבים כמוהו מלהפוך ל"חיות" במהלך מלחמת ויאטנם. "הייתי בויאטנם זמן רב והשימוש במריחואנה עשה בשבילי את ההבדל בין להישאר בין אדם ללהפוך לחיה. הרבה חיילים השתמשו במריחואנה שם ומבחינתי המריחואנה הצילה לי את החיים", אמר סטון.

"זה לא שלא הייתי חייל טוב. הייתי מצטיין ואף קיבלתי עיטור גבורה. אבל המריחואנה שמרה לרבים מאיתנו על השפיות. אלו ששתו אלכוהול הלכו ורצחו ואנסו נשים ושרפו כפרים. דברים שאני חשבתי שהם לא הכרחיים כלל. אלו שעישנו היו בעלי ערך רב יותר לחיים".

הסרט החדש שעוסק בסמים כמובן, ייצא לאקרנים ב-6/07.

הראיון ברשת CBS:

הטריילר לסרט החדש:

הממשלה הבטיחה "אי הפללה תוך 100 ימים" לפני:

חדשות
שינוי גודל פונט