אוליביה ניוטון ג’ון: “קנאביס צמח קסום – בעלי מגדל ומפיק לי שמן”

כוכבת הסרט ‘גריז’ לקתה בסרטן והחלה לטפל בעצמה בעזרת קנאביס. השבוע היא מספרת כי בעלה מגדל עבורה צמחי קנאביס בביתם ומפיק מהם שמן אותו היא צורכת לטיפול בכאבים ותופעות לוואי של המחלה. “צמח קסום שזכה למוניטין גרוע,” היא אומרת.

https://www.youtube.com/watch?v=QGKB14DqWrI

השחקנית האמריקאית אוליביה ניוטון ג’ון, הזכורה בתור ‘סנדי’ מסרט הקאלט ‘גריז’, מספרת בראיון לתכנית ’60 דקות’ מדוע החלה לצרוך קנאביס וכיצד בעלה, ג’ון איסטרלינג, מגדל עבורה את הצמח ומפיק ממנו שמן ומיצויים (טינקטורות) לטיפול בה.

“בעלי הוא איש צמחי מרפא, אז הוא מגדל קנאביס עבורי ומכין לי טינקטורות לטיפול בכאבים, בדלקות ובכל כך הרבה דברים נוספים שקנאביס עוזר בהם,” אמרה השחקנית שבשנת 1992 התמודדה לראשונה עם מחלת הסרטן ועברה טיפולי כימותרפיה.

לדבריה, בניגוד לעובדות בשטח, הקנאביס זכה למוניטין גרוע במשך השנים, כשבפועל מדובר בצמח שיכול לעשות נפלאות. “במשך שנים זה היה צמח מרושע ובמציאות זה צמח קסום ופלאי,” קבעה.

“אעשה כל שביכולתי כדי לעודד את זה,” אמרה עוד ניוטון ג’ון, בת 68, שבחודש מאי השנה (2017) גילתה שלקתה שוב במחלת הסרטן וצורכת את הקנאביס כטיפול בתופעות הלוואי של המחלה. “זה חלק חשוב בטיפול וצריך שהוא יהיה נגיש.”

בשבוע שעבר ביקרה ניוטון ג’ון עם בעלה במלבורן, אוסטרליה, שם פעלה במסגרת קמפיין גיוס כספים למרכז לחקר הסרטן ONJ שהיא מנהלת.

בתה של אוליביה, קלואי לטנזי, היא בעלת חווה לגידול קנאביס מאורגון, ארה”ב, שם אושרו לאחרונה חוקי לגליזציה מלאים.

אחד הקטעים הזכורים מהסרט ‘גריז’ בכיכובם של ג’ון טרבולטה ואוליביה ניוטון ג’ון:

ראו:
20 מיצויי קנאביס שחייבים להכיר
שמן קנאביס רפואי – המדריך המלא

חדשות