אוכלים “טריפ” עם רודי סעדה

שואה, דת, סמים ומין עם קטינות: לשחוט את כל הפרות הקדושות במופע סטנד-אפ אחד חסר מעצורים

מאת: רותם סילבס

אחרי סופשבוע קשוח שהסתכם ברביצה מול המסך עם מרק עדשים וצפייה במרתון סרטים של סת’ רוגן, החלטתי לנצל את החברים הטובים בצפון כדי לצאת משיגרת הבית ולהנות מאוויר הרים צלול ומעט שלג. בתום נסיעה ארוכה ומתישה הגעתי למחוז חפצי בקיבוץ דפנה, שם החברים קיבלו את פניי עם פלטת פירות מפנקת וכמות עצומה של קססה ירוק מפנקת עוד יותר.

תוך כדי ישיבה אינטנסיבית ודיונים מעמיקים בנושאים שהם ברומו של עולם (מסתבר שיש הסבר מדעי לשאלה למה פלוצים במקלחת מסריחים יותר!) אחד החברים הציע שנזיז את התחת שלנו ונצא לצפות בהופעת סטנד-אפ של רודי סעדה.

עכשיו, אני באופן עקרוני ממש לא חובב סטנד-אפ מושבע, בטח לא בקור העז של הצפון, אבל ברגע ששמעתי את השם רודי סעדה מיד נזכרתי שצפיתי בו פעם בערוץ 8 מספר כיצד הוא חיפש מידע בגוגל על לזיין כבשה – נושאים מטרידים כמו זואופיליה תמיד היו קרובים לליבי.

גם זה בטח יעניין אותך

מתחילים ישר במים העמוקים

באולם עצמו היו כמה עשרות סטודנטים שנשנשו פופקורן בהנאה ולגמו יין לרוויה. רודי סעדה עלה לבמה, פתח באיזו בדיחה וחצי על המרחק בין המרכז לצפון ומיד עבר לחומר היותר “אותנטי” של המופע. לא חלפו שלוש דקות וכבר זכינו לצפות בפאנץ’ הראשון של רודי בליווי סאונד מיקרופון ותנועות גוף מוחצנות המתארות סקס עם ילדה קטנה. בקהל כבר ניתן היה לזהות כמה פרצופים מוטרדים אבל לרודי זה ממש לא הפריע: “אל תדאגו, זה רק הולך ונהיה יותר גרוע” הוא הבטיח – וגם קיים.

יודע להשתמש במיקרופון. סעדה
יודע להשתמש במיקרופון. סעדה

הקו המנחה של המופע הוא שרודי משתף את הקהל בחווית אסיד מעשירה ביותר שעברה עליו: בזו אחר זו עולות תובנות שונות ומשונות פרי מוחו היצירתי (ושלוש טיפות של LSD). רובן המוחלט של התובנות עסקו בנושאים מעוררי מחלוקת, קשים לשמיעה ולא שגרתיים בעליל – דבר שכמובן לא הותיר את הקהל אדיש, לטוב ולרע.

הזיה אחת גדולה

במהלך ההופעה, שארכה קצת יותר משעה, סעדה ידע לנצל היטב את מיקרופון הבמה, הטונציה, תנועות הגוף והבעות הפנים כדי להעביר לקהל חוויה אמיתית של “טריפ” הזוי ביותר, כאשר על הדרך הוא דואג לבעוט בכמה מוסכמות חברתיות.

ראו עוד: מה? ריחואנה – ההצגה הגדולה חוזרת לסיבוב שני!

בין ההתיחסות לנושא הלגליזציה (“איך זה הגיוני שמוציאים צמח מחוץ לחוק?”) להשתלחות בדת, דרך עקיצות בעניין זכויות בעלי-חיים (“אם אני מזיין כבשה זה שבע שנים כלא – אבל אם אני שולף סכין ומשסף לה את הגרון אני בסדר”) ועד השוואה בוטה של ההצדעה הצה”לית להצדעה הנאצית, רודי מצליח לנגן על העצבים של לא מעט אנשים בקהל.

שנון, מצחיק ובלי רחמים

אולם למרות (אולי אפילו “בזכות”) התכנים הרגישים בהם עוסק המופע, עדיין ניתן לומר בביטחה כי מי שיגיע לצפות בסעדה יזכה בחווית סטנד-אפ ייחודית: מצחיקה, הזויה, שנונה ומטרידה, אבל מעל לכל – זו הופעה שתגרום לצופה לחשוב.

כשרודי סעדה לא עושה סטנד-אפ או מטפטף אסיד אפשר לראות אותו בהצגות תאטרון ותכניות טלוויזיה שונות (“הכל דבש”, “הבורר” “החיים זה לא הכל” ועוד…), כולל השתתפות במיני-סדרה הסטלנית “אבי מזגנים”. בשנה שעברה (2012) הוא יצא עם אלבום בכורה בשם “לפתוח את הכל”.

המופע הבא של “טריפ” יעלה לקראת ינואר בתל-אביב – עדכונים נוספים באתר של רודי סעדה.

צפו ברודי סעדה מדבר על סקס עם כבשה:

ראו גם: “תעשו אסיד”: גדי וילצ’רסקי מפתיע את חברי תנועת ‘אם תרצו’

המשך קריאה
Back to top button
x
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר