אודות מגזין קנאביס

מגזין קנאביס הוא מגזין עיתונאי עצמאי שפעילותו ושורשיו צמחו בשנת 2010 ונוסד באופן רשמי בשנת 2011. המגזין מוכר רשמית על ידי לשכת העיתונות הממשלתית כמערכת עיתון בישראל וכותביו מחזיקים בתעודות עיתונאי ממשלתיות. בהתאם הוא פועל תוך הקפדה על איכות, אמינות, כמו גם על המשפט והחוק. המגזין נבחר אף כאחד מחמישה אתרי חדשות ותרבות הקנאביס האמינים בעולם.

המגזין נוסד במטרה לספק ולהפיץ מידע הנוגע לצמח הקנאביס ותוצריו לקהל דוברי העברית בישראל ובעולם – מידע שלא היה בנמצא עד הקמתו. המגזין גיבש לראשונה את קהילת הקנאביס בישראל ועומד כיום בחוד החנית של המאבק לשחרור הצמח וצרכניו.

מערכת מגזין קנאביס נמצאת בקשר הדוק עם גורמי ממשלה, עיתונאים, דוברים, חברי כנסת ופעילים מכל תחומי האקטיביזם החברתי והפוליטי ועומדת בקו אחד עם מוסדות הדיגיטל המובילים בישראל מבחינת כיסוי, ביקורת, חשיפה והקפדה על איכות ללא פשרות. אנו עוקבים אחר החדשות בארץ ואחר הדיווחים על מהפכת הלגליזציה ששוטפת את העולם ונמצאים עם היד על הדופק בלב הדיון הציבורי בנושא.

מגזין קנאביס אינו תלוי בכל גורם חיצוני ובהתאם גם חרטנו על דגלנו להציג מידע מהימן ואובייקטיבי לעילא ולעילא. צוות המגזין עומד היום בחזית ההסברה הן של עולם הקנאביס הישראלי והבינלאומי כתרבות פנאי והן של ענף הקנאביס הרפואי.

כותבים בולטים:

אורן ליבוביץ

אורן ליבוביץ’ – בן 37, עיתונאי, כותב במגזין מאז 2011.
מייל: oren@knbis.com
אייקון פייסבוק

זיו ג'ניסוב

זיו ג’ניסוב – בן 32, עיתונאי, כותב במגזין מאז 2012. בוגר לימודי תקשורת.
מייל: ziv@knbis.com
אייקון פייסבוק

שי פרידמן

שי פרידמן – בן 26, עיתונאי, כותב במגזין מאז 2014, סטודנט לפסיכולוגיה.
מייל: shai@knbis.com
אייקון פייסבוק

אלה רייך

אלה רייך – בת 35. כותבת במגזין מאז 2016, בוגרת לימודי תקשורת.
מייל: lala@knbis.com
אייקון פייסבוק

שירן גונן

שירן גונן – בת 34. כותבת במגזין מאז 2013.
מייל: shiran@knbis.com
אייקון פייסבוק

לוגו מגזין קנאביס

האתר איננו מעודד שימוש, החזקה ו/או סחר בסמים ומטרתו להנגיש מידע חדשותי, תרבותי, היתולי ולידע כללי. מדריכי הגידול/שימוש המופיעים באתר הינם למטרות העשרה בלבד או לחילופין עבור המחזיקים ברשיון חוקי לגידול ו/או עבור דוברי עברית במדינות בהן ישנו היתר גידול חוקי. האתר הוא אינפורמטיבי בלבד ואין לעשות כל שימוש במידע בניגוד לחוק.

באתר מגזין קנאביס מבקרים מדי יום כ-20,000 גולשים ואף יותר. בפורום קנאביס, הוא הפורום הגדול, הפעיל והמוביל בישראל בנושא, מבקרים בכל יום כ-5,000 גולשים. בשאר אתרי הקבוצה וברשתות החברתיות מבקרים מאות ואלפים נוספים.

באתר ניתן להתעדכן בחדשות האחרונות מהארץ והעולם ובמחקרים חדשים על קנאביס כטיפול רפואי, לצד טורי דעה, כתבות תחקיר, מדריכים וטיפים מכל הסוגים ומידע ונתונים היסטוריים מעשירים.

האתר הוא מהמובילים בתחומו בעולם וסוקר כבר בעשרות גורמי מדיה בארץ ובעולם. נציגי המגזין התראיינו, דיברו ונמצאים מאחורי ולפני הקלעים של תרבות הקנאביס הישראלית ובקשר קבוע גם עם בכירים בתחום מארה”ב ואירופה.

שאלות ופניות ניתן לשלוח בטופס צור קשר.
השימוש באתר כפוף להסכמה בהצהרת שימוש באתר.

חדשות
Close