אודות מגזין קנאביס

מגזין קנאביס הוא מגזין עיתונאי עצמאי שפעילותו ושורשיו צמחו בשנת 2010 ונוסד באופן רשמי בשנת 2011.

המגזין נוסד במטרה לספק ולהפיץ את המידע הנוגע לצמח הקנאביס ותוצריו לקהל דוברי העברית בישראל ובעולם והוא גיבש לראשונה את קהילת הקנאביס בישראל ועומד כיום בחוד החנית של המאבק לשחרור הצמח וצרכניו.

אתר מגזין קנאביס הוא חלק מ’קבוצת קנאביס ישראל’ הפועלת למען קידום שחרור הצמח וצרכניו מכבלי חוקי ההפללה והרדיפה וכן להנגשת המידע המעודכן והאמין ביותר לציבור בנושאי חדשות, תרבות, מחקר, מדע, מדריכים, בידור ופנאי ועוד.

מגזין קנאביס אינו תלוי בכל גורם חיצוני ובהתאם גם חרטנו על דגלנו להציג מידע מהימן ואובייקטיבי לעילא ולעילא.

לוגו מגזין קנאביס

מגזין קנאביס מחזיק בתעודת עיתונאי ממשלתית ופועל תוך הקפדה על איכות, אמינות, כמו גם על המשפט והחוק.

האתר איננו מעודד שימוש, החזקה ו/או סחר בסמים ומטרתו להנגיש מידע חדשותי, תרבותי, היתולי ולידע כללי. מדריכי הגידול/שימוש המופיעים באתר הינם למטרות העשרה בלבד או לחילופין עבור המחזיקים ברשיון חוקי לגידול ו/או עבור דוברי עברית במדינות בהן ישנו היתר גידול חוקי. האתר הוא אינפורמטיבי בלבד ואין לעשות כל שימוש במידע בניגוד לחוק.

מגזין קנאביס וצוותו עומדים היום בחזית ההסברה הן של עולם הקנאביס הישראלי והבינלאומי כתרבות פנאי והן של ענף הקנאביס הרפואי.

באתר מגזין קנאביס מבקרים מדי יום מעל 20,000 גולשים ואף יותר. בפורום קנאביס, הוא הפורום הגדול, הפעיל והמוביל בישראל בנושא, מבקרים בכל יום כ-5,000 גולשים. בשאר אתרי הקבוצה וברשתות החברתיות מבקרים מאות ואלפים נוספים.

חברי קבוצת ומגזין קנאביס עומדים בראש התנועה להסדרת השוק בחוק (לגליזציה) ולהפסקת רדיפת והפללת הצרכנים (אי הפללה / דה קרימינליזציה).

מערכת מגזין קנאביס נמצאת בקשר הדוק עם גורמי ממשלה, עיתונאים, דוברים, חברי כנסת ופעילים מכל תחומי האקטיביזם החברתי והפוליטי ועומדת בקו אחד עם מוסדות הדיגיטל המובילים בישראל מבחינת כיסוי, ביקורת, חשיפה והקפדה על איכות ללא פשרות. אנו עוקבים אחר החדשות בארץ ואחר הדיווחים על מהפכת הלגליזציה ששוטפת את העולם ונמצאים עם היד על הדופק בלב הדיון הציבורי בנושא.

באתר ניתן להתעדכן בחדשות האחרונות מהארץ והעולם ובמחקרים חדשים על קנאביס כטיפול רפואי, לצד טורי דעה, כתבות תחקיר, מדריכים וטיפים מכל הסוגים ומידע ונתונים היסטוריים מעשירים.

האתר הוא מהמובילים בתחומו בעולם וסוקר כבר בעשרות גורמי מדיה בארץ ובעולם. נציגי המגזין התראיינו, דיברו ונמצאים מאחורי ולפני הקלעים של תרבות הקנאביס הישראלית ובקשר קבוע גם עם בכירים בתחום מארה”ב ואירופה.

‘קנאביס’ נבחר אף כאחד מחמישה אתרי חדשות ותרבות הקנאביס האמינים בעולם.

שאלות ופניות ניתן לשלוח בטופס צור קשר. השימוש באתר כפוף להסכמה על תנאי הצהרת השימוש באתר.

חדשות
Back to top button