בקופסת קורנפלקס: אדם נוימן הבריח קנאביס מארה”ב לישראל

המיליארדר הישראלי, שותף בחברת "קנדוק", טס מארה"ב לישראל כשברשותו חבילת קנאביס, תוך שהוא מעשן במהלך הטיסה, כך על פי דיווח של הוול סטריט ג'ורנל. הוא תיכנן לחזור לארה"ב עם החבילה, אך טייס מטוסו הפרטי סירב מחשש שיואשם בהברחת סמים.

המיליארדר הישראלי אדם נוימן, מייסד חברת WeWork ושותף בחברת הקנאביס “קנדוק” הנסחרת בבורסה במניית “אינטרקיור”, ניסה בקיץ שעבר להבריח חבילת קנאביס לארה”ב, כך על פי דיווח בעיתון “וול-סטריט ג’ורנל”.

על פי הדיווח נוימן הגיע בתחילה בטיסה מארה”ב לישראל במטוסו הפרטי מסוג Gulfstream G650 כשברשותו חבילת קנאביס שהוסוותה בתוך קופסת דגני בוקר. הוא השאיר את החבילה במטוס ותיכנן לשוב איתה לאחר מכן לארה”ב.

עם זאת, מחשש מההשלכות של הברחת קנאביס מישראל לארה”ב, הורה הטייס לצוות לרדת מהמטוס וסירב להמריא. כתוצאה מכך נאלץ נוימן למצוא דרך אחרת לחזור לניו יורק.

בפועל, על פי הדיווח, נוימן הבריח למעשה קנאביס מארה”ב לישראל ועישן קנאביס במהלך הטיסה יחד עם חבריו. כשירדו מהמטוס בישראל השאירו את החבילה במטוס בתקווה לחזור איתה לארה”ב, אך נאלצו כאמור להתמודד עם סירובו של הטייס.

“אדם נוימן עף גבוה, תרתי משמע,” נכתב בכתבה. “נוימן חצה את האוקיינוס האטלנטי בדרכו לישראל במטוס פרטי בקיץ שעבר עם חבריו, ועישן מריחואנה”.

נוימן, שהוא גם אח של הדוגמנית עדי נוימן, רכש בשנה שעברה שותפות של 5% בחברת “קנדוק” בעבור 17 מיליון ש”ח, זמן קצר לאחר הצטרפותו של רה”מ לשעבר אהוד ברק לחברה. הונו האישי מוערך ב-2.6 מיליארד דולר. נוימן סירב להגיב לידיעה.

Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר