אדיר מילר עם ג’וינט: פרסומות של “מכבי” הפכו לפרסומות קנאביס

סובלים מחרדה? שרדר חזר: אחרי טיול קצר בחו”ל חזר האמן החתרני לישראל, הוא מציג בימים אלו תערוכה חדשה שחלקה אף מוקדש לקנאביס, והבוקר נחשפה עבודת רחוב נוספת שלו – פרסומות של קופ”ח “מכבי” בתל אביב הפכו לפרסומות לקנאביס.

A post shared by Shredder (@shredder_original) on

בימים אלו נערכת בתל אביב תערוכה נדירה ויחידה מסוגה בשם “עגל הזהב” של אמן הרחוב המסתורי המכונה “שרדר”, בה הוא גם מציג פנזין (מגזין דפוס קטן) המוקדש כולו לנושא הקנאביס – מומלץ מאוד לבקר, פרטים כאן.

בפנזין, בשם “וויד והעיר הגדולה“, ניתן להתרשם מעבודות אמנות וטקסט של אמנים מכל רחבי הארץ, רובן ביקורתיות ומוחות נגד מדיניות הקנאביס הקשוחה של ממשלת ישראל.

בין לבין הספיק הלילה “שרדר” לצאת לפעילות מחאה מקורית – הפעם בצורת תיקון של שלטי פרסומת של קופת חולים “מכבי“, המציעה לישראלים להתמודד עם חרדה על ידי כניסה לפורטל האינטרנט שלהם, אותו הם מכנים מעתה “K”.

שם היצירה החדשה הוא ׳קופת קולים קנאביס׳, בעבודת Adbust (נישה באמנות רחוב בה ״משתלטים״ על פרסמות קיימת).

בפרסומת נראה הפרזנטור של “מכבי”, הסטנדאפיסט המצליח אדיר מילר, כשהוא ממליץ לצופים: “במקום סתם להיכנס לחרדה – כנסו ל-K”.

הלילה כאמור, כמיטב המסורת, הוחלפה ההמלצה כך שנכון לעכשיו על השלטים מופיע הכיתוב: “במקום סתם להיכנס לחרדה – קנאביס”, כאשר מילר עצמו עם ג’וינט בפה.

פרסומת קופת חולים מכבי אדיר מילר קנאביס

בשנים האחרונות הרים “שרדר” כמה וכמה פעילויות מאוד מעניינות בעד הקנאביס (ראו כאן) והוא אף זכה במקום מכובד ברשימת אנשי השנה בקנאביס לשנת 2017.

ביום חמישי שעבר השיק כאמור שרדר תערוכת יחיד בשם ׳עגל הזהב׳ אשר חלקה עוסק אף הוא בקנאביס ובמקום שלו בחברה ובתרבות. התערוכה תוצג בבית האדום (ישראל מסלנט 39 תל אביב) עד ה-07.04.18, לפרטי שעות פתיחה מומלץ להיכנס לדף הפייסבוק של הגלריה.

בנוסף לתערוכה השיק שרדר לפני כשבוע מגזין פרינט חדש בשם weed & the city המאגד יצירות חזותיות וטקסטים של למעלה מ-30 אמנים מישראל, ארה״ב וארגנטינה. המגזין עוסק בקנאביס בהקשר של עירוניות בכלל ותל אביב בפרט, בשלב זה ניתן להשיג את המגזין בגלריה בה מוצגת התערוכה, אך בשבועות הקרובים יופץ המגזין במקומות נוספים עקב דרישת הקהל.

פרסומת קופת חולים מכבי אדיר מילר קנאביס

חדשות