מגלגל...

אבי בוסקילה: “פייגלין מטעה את הציבור”

מנכ”ל חברת “שראל” התארח בתכניתו של רינו צרור “מה בוער” וטען כי פייגלין מטעה את הציבור. “כל הרווחים של החברה חוזרים לממשלה,” אמר.

אבי בוסקילה, מנכ”ל שראל, התראיין הבוקר יחד עם ח”כ משה פייגלין לתכנית הרדיו של רינו צרור “מה בוער”. בוסקילה השיב לטענות שהציג פייגלין אתמול (רביעי) בוועדת הבריאות של הכנסת על כך ששראל הינה חברה בלתי חוקית אמר כי חבר הכנסת מטעה את הציבור.

אבי בוסקילה
אבי בוסקילה, מנכ”ל שראל

“כל ההתקפות, ויש לי הוכחות לכך, באות בגלל שהממשלה רוצה לעשות סדר בשוק הסמים הרפואיים והטילה על חברת שראל להיות זו שתעסוק בנושא הקנאביס הרפואי.”

“ח”כ פייגלין לא מכיר את שראל ולא אותי,” אמר בוסקילה. “שראל היא לא חברה פרטית שהכסף הולך למישהו. היא בבעלות עמותת בתי החולים הציבוריים והוקמה בהחלטת הממשלה. כל הרווחים של החברה חוזרים לממשלה.”

“הטענות כלפי החברה הן הטעיית הציבור,” אמר. “אין חברה יותר מפוקחת משראל. יש נציגים של הממשלה בדירקטוריון של החברה. הממשלה חשופה לכל פרט בחברה ונציגי האוצר מעורבים בכל הנעשה.”

“הדברים שהציג פייגלין הם לא נכונים ולא רלוונטיים,” הוסיף. “שראל פועלת כגוף רכש ואינה מייצגת ספקים. אנחנו פועלים בהתאם לכל התקנות.”

ח”כ פייגלין השיב ואמר כי “אגף החשב הכללי באוצר כבר אמר שמדובר בחברה שהיא מונופול פרטי שצבר מיליוני ש”ח על חשבון הציבור. הדברים שאמר המנכ”ל הם הפוכים לגמרי מהאמת, שלא לומר שקר מוחלט. יש רק שני דירקטורים של הממשלה בשראל.”

“שראל רשומה בחוק כחברה פרטית והיא אינה נתונה לפיקוח. ניסינו להשיג נתונים של החברה והם סירבו להציג אותם. הדברים שהמנכ”ל אומר הם לא אמת,” סיכם.

האזינו:

האזינו עוד: משה פייגלין ויאיר גלר על לגליזציה של קנאביס
האזינו עוד: חיים כץ: “חברות התרופות מונעות טיפול בקנאביס משיקולים כלכליים”

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר