אביב גפן לא ממש יודע מה חברת הקנאביס שלו עושה

אביב גפן הוזנק למשימה הראשונה שלו בתור פרזנטור של חברת קנאביס רפואי חדשה, על רקע צניחת שווי מניותיה בבורסה. אך הדברים שאמר לא לגמרי תואמים למציאות.

נראה שהזמר המפורסם אביב גפן, שנשכר לאחרונה כפרזנטור של חברה חדשה המקווה להיכנס לפעילות מסחרית בתחום הקנאביס, לא מתמצא עד הסוף בפעילותה, כך לפי ראיון שערך הערב בערוץ 13.

למרות שהחברה רק עושה את צעדיה הראשונים בתחום הקנאביס וטרם קיבלה רישיון לגידול או ייצור מסחרי של קנאביס, טען גפן הערב (ב’) כי החברה מגדלת קנאביס ברמה הגבוהה ביותר בעולם ומייצרת קפסולות לתרופות רפואיות.

אביב גפן (צילום: הדס פרוש, פלאש90)
“הרבה יותר טובים מכולם” – אביב גפן (צילום: הדס פרוש, פלאש90)

“החברה בגידול ועושה קפסולות לתרופות רפואיות מהקנאביס,” אמר גפן. “הם יודעים לגדל ולסדר ולהכין חומר אחיד, לא משהו שנמדד יום כן יום לא, אצלם זה הכל, אתה יודע… הדגל של הקנאביס הרפואי והרבה יותר טובים מכולם”.

כשנשאל האם הלך לבקר בשדות הקנאביס של החברה לא הבהיר גפן כי לחברה אין עדיין שדות גידול אלא היתר לגדל 180 צמחים בניסוי כשלב ראשוני. “עשיתי את כל הדברים הדרושים,” אמר.

דברים אלו של גפן מגיעים על רקע צניחה חדה בשווי מניות החברה בבורסה בתקופה האחרונה, עד לשפל הנמוך ביותר בו היה מזה כשנה. לפיכך ייתכן כי הוא נשלח לכאורה לדבר על הנושא בטלוויזיה על מנת לנסות ולשפר את תדמיתה.

עוד לדברי גפן “תחום הקנאביס באירופה פתוח וליברלי יותר מאשר בארה”ב”. כשנשאל האם לדעתו מדובר בבועה כלכלית השיב כי “לפי מיטב ידיעתי לא, אין בועה בתחום הקנאביס”.

כשנשאל האם הרפורמה פגעה במטופלים, ולגבי תלונות של מטופלים על מחסור, איכות ירודה ועוד, השיב: “לא, זה לא נכון, לא הורע המצב”.

גפן הוסיף כי “זה עולם אדיר, קראתי המון מחקרים, ו-CBD ו-THC, זה כבר לא החבר’ה ברחוב, העישונים והפנאי, זה סקרים ב-ynet שמראים ש-87% מחולי סרטן זה מה שעוזר להם, אבל העניין שיש פה הרבה אנשים שצריכים את זה אבל קשה מאוד לקבל את זה בישראל”.

“קנאביס זה המחר,” סיכם. “אני מאמין בזה מאוד, כל העולם סביב זה, גם בישראל הבינו שהקנאביס הוא בעצם רפואי. כאחד שמבקר חיילים בפוסט טראומה, וכמי שיש לו אבא קצת כזה, ושכנה עם ילד אוטיסט, וכולם אומרים קנאביס רפואי, אז זה המחר, זה עתיד להחליף הרבה תרופות”.

בתמורה לתפקידו כפרזנטור משלמת לו החברה שכר חודשי קבוע למשך שנה אחת לפחות, לצד 100 אלף אופציות (0.3% ממניות החברה) ופרמיות נוספות.

המשך קריאה
Back to top button
Close

אופס!

אנא בטלו את חוסם הפרסומות כדי לצפות בתוכן באתר