בית / כל הכתבות / תרבות, בידור ופנאי / מוצרים, אפליקציות ומחשבים / מוצר חדש: צמחי קנאביס מפלסטיק – לקישוט והטעיה

מוצר חדש: צמחי קנאביס מפלסטיק – לקישוט והטעיה

המתנה המושלמת? חברה אמריקאית החלה לשווק צמחי קנאביס מלאכותיים המיועדים לקישוט, במטרה להעלות את המודעות הציבורית כלפי הצמח שגדל עד כה בארונות חשוכים. הצמחים ניתנים לרכישה באתרי הקניות הגדולים בארה"ב תמורת 400 ש"ח כולל משלוח לישראל.

למרות יתרונותיו הרפואיים של הקנאביס, ושימושיו הנרחבים בשוק הפנאי והמסיבות, טרנד חדש שצומח כעת בארה"ב מוכיח כי יש מי שמחפש דווקא את יופיו החיצוני של הצמח המיוחד, ולא את שימושיו הנפוצים יותר.

חברת 'Almost Cannabis' (עברית: "כמעט קנאביס") מארה"ב החלה לשווק צמחי קנאביס מלאכותיים, העשויים מפלסטיק ופולימרים נוספים וכמובן אינם פורחים או ניתנים לעישון, אך נראים בדיוק כמו הדבר האמיתי.

המטרה מאחורי ליין המוצרים החדש, שעשוי להיראות מוזר מאד לחובבי קנאביס "סטנדרטיים", היא להפוך את הקנאביס למוצר נוי המוכר בכל בית, ולהעלות את המודעות הציבורית כלפי הצמח שגדל עד כה בארונות חשוכים או בשדות מרוחקים.

המתנה המושלמת ל-20 באפריל (יום הקנאביס): צמח קנאביס מלאכותי לקישוט הבית

המתנה המושלמת ל-20 באפריל (יום הקנאביס): צמח קנאביס מלאכותי לקישוט הבית

בנוסף להעלאת המודעות הציבורית, על פי הצעות שהעלו גולשים ברשתות החברתיות בארה"ב, ניתן להשתמש בצמחים החדשים בתור "נשק" כנגד חיפושים משטרתיים – אחרי שהצמחים המזויפים יוצבו על עשרות מרפסות, השוטרים יאבדו את היכולת לאתר צמחים אמיתיים שגדלים פה ושם.

הקנאביס המלאכותי משווק כעת בחנויות בית בארה"ב וכמובן ניתן לרכישה באתרי הקניות הגדולים כמו 'אמאזון' ו'איביי' במחיר התחלתי של 400 ש"ח כולל משלוח לישראל.

חשוב לציין כי הצמחים המלאכותיים חוקיים לחלוטין ולרשויות המכס בישראל אין סמכות להחרים אותם לאלתר, ולכן לא סביר שהמשלוח שלכם יתקל בבעיות מיוחדות. עם זאת, חשוב לזכור כי חבילה כזו עלולה להוביל את השוטרים לחיפוש בבית, במידה והיא מגיעה עם שליח סמוי.

ראו עוד:
צפו: כך הוצאה המריחואנה מהחוק
האנטומיה של הקנאביס: חלקי הצמח
צפו: איך מריחואנה משפיעה על גוף האדם

העבירו הלאה:
אוהבים קנאביס? הרשמו לניוזלטר:

הפורום | הזנים | המדריכים | המילון

תנו לייק וקבלו את כל העדכונים גם לפייסבוק