בית / כל הכתבות / תרבות, בידור ופנאי / סרטים וסדרות / סדרת ריאליטי חדשה של CNN: "רווחים גבוהים"

סדרת ריאליטי חדשה של CNN: "רווחים גבוהים"

בימים אלו מצלמת רשת CNN סדרת ריאליטי חדשה וראשונה מסוגה שתעקוב אחר שני יזמים שמקווים להפוך להיות ספקי הקנאביס הגדולים בקולורדו. צפו בטריילר לסדרה:

רשת CNN הודיעה על צילומיה של סדרת ריאליטי חדשה שתיקרא High Profits ותעקוב אחר מה שהוא כנראה חלומו של כל חובב קנאביס בעולם: צמד יזמים צעירים שהחליטו להקים חברת קנאביס בקולורדו ולהפוך להיות "אילי מריחואנה".

על פי הדיווח ב-CNN, בריאן רוג'רס וקייטלין מקגוואייר הם שני "אנשי חזון חסרי מנוח, רודפי חלומות ומוכווני מטרה עם תכנית ראשונה מסוגה – למכור מריחואנה."

רווחים גבוהים High Profits CNN

קייטלין, "נהיה ספקי הקנאביס הגדולים בקולורדו"

נכון להיום מנהלים בריאן וקייטלין את מועדון הקנאביס Breckenridge, שלדבריהם "צמח מעסק מריחואנה רפואית עם ארבעה עובדים בשווי של 515 אלף דולר בשנה לענק בשווי 5 מיליון דולר בשנה עם למעלה מ-30 עובדים".

הסדרה, שמצולמת בימים אלו, צפויה לעלות לשידור בתחילת שנת 2015 ב-8 פרקים של שעה כל אחד ותעסוק בבעיות של העובדים עם דרישות הלקוחות, גידול בדרישה, בדיקות איכות, ענייני אבטחה, משימות מורכבות ובנקים עוינים, משחקים פוליטיים, קשיים משפטיים ועוד.

בטריילר לסדרה מצהיר בריאן כי "אנו נהפוך להיות ספק הקנאביס הגדול ביותר שקולורדו ראתה."

בעבר צולמו כבר סדרות ריאליטי מעולם הקנאביס: "מלחמות הקנאביס", "שוטרי הגראס" ו-"האיש שבפנים". בשנה שעברה שידרה CNN את שני סרטיו הדוקומנטריים של ד"ר סנג'י גופטה, ראש דסק הבריאות של הערוץ (לצפייה, לצפייה 2).

ראו עוד:
קלצ'ר היי 2014 – הסרט המלא לצפייה ישירה

העבירו הלאה:
תנו לייק וקבלו את כל העדכונים גם לפייסבוק
מי יהיו אנשי השנה 2017להצבעה לחצו כאן
+ +