בית / כל הכתבות / מדריכים וטיפים / טיפים ומדריכים לצרכן / הידעת? אכילת מנגו משפרת ומאריכה את השפעת הקנאביס

הידעת? אכילת מנגו משפרת ומאריכה את השפעת הקנאביס

אכילת מנגו מחזקת ומאריכה את הרגשת האופוריה המתלווה לעישון מריחואנה

מחקר מדעי מצא כי רכיבים כימיים במנגו מסוגלים להעצים ולהאריך את ההשפעה האופורית המתלווה לעישון מריחואנה או חשיש. אלו הן חדשות טובות עבור מי שמעשן קנאביס להנאתו אך גם ובעיקר לאלו הצורכים מריחואנה רפואית לטיפול במכאובים שונים.

מנגו וקנאביס – שילוב מנצח

מחקר מדעי שבדק את המנגו, מצא כי רכיבים במנגו הנקראים ‘טרפנים‘, אשר לרוב משפיעים על הניחוחות הטבעיים של פירות, ונמצאים גם בצמחים רבים כולל בקנאביס, מגבירים את האפקט הפסיכואקטיבי שגורם ה-THC ע”י כך שהם מאפשרים לו לעבור דרך מחסום דם-מוח באופן מהיר ויעיל יותר. באופן רגיל, השפעת ה-THC על המוח מתחילה כ-7 שניות בערך לאחר העישון, אך כאשר אוכלים מנגו כשעה לפני העישון, זמן תחילת ההשפעה יורד בחצי ויותר וכמו-כן, ההשפעה הפסיכואקטיבית מתגברת ונמשכת פי 2 יותר.

מנסיון של אלו שאכלו מנגו ולאחר שעה עישנו מריחואנה, נראה כי השפעת המריחואנה מתגברת באופן מורגש במיוחד. עובדה זו הינה מעניינת במיוחד עבור אלו שמטופלים בקנאביס רפואי כתרופה למחלות שונות אך גם עבור אלו שפשוט נהנים מהשפעתה של המריחואנה. יש לזכור כי בכדי להשיג את האפקט הרצוי, מומלץ לאכול את המנגו כשעה ואפילו יותר לפני עישון המריחואנה וזאת בכדי שהטרפנים של המנגו יתעכלו ויזרמו במערכת הדם.

יתרון נוסף של המנגו זה שהוא מתאים במיוחד לתחושת הרעב (מאנצ’יז) המתלווה לעישון מריחואנה. הפרי מתוק במיוחד וגם סמיך מאוד כך שכוס מיץ מנגו אחת יכולה להיות תחליף בריא וטעים לחטיפים שומניים ושוקלדים מלאים בסוכר.

איך לקלף מנגו בקלות:

איך להכין מיץ מנגו טבעי:

העבירו הלאה:
אוהבים קנאביס? הרשמו לקבלת עדכונים:

הפורום | הזנים | המדריכים | המילון

תנו לייק וקבלו את כל העדכונים גם לפייסבוק