בית / הצהרת שימוש באתר

הצהרת שימוש באתר

“קנאביס – מגזין עם כיוון” הוא אתר המיועד לבוגרים בני 18 ומעלה ומספק תוכן ומידע הקשורים לקנאביס ותוצריו. כל המידע הניתן באתר “קנאביס – מגזין עם כיוון” מיועד לצרכי בידור, בריאות וידע כללי בלבד, וקוראיו נמצאים בכל רחבי העולם.

“קנאביס – מגזין עם כיוון” לא יהיה אחראי בשום אופן, ישיר או עקיף, לנזקים אלו ואחרים הקשורים למידע המסופק באתר והמידע המסופק עשוי להכיל אי-דיוקים טכניים ו/או מילוליים. אנו שומרים לעצמנו את הזכות לשנות ולשפר כל מידע באתר המגזין בכל עת וזמן ללא התראה מוקדמת ולא נהיה אחראים על כל אי-נוחות הנגרמת כתוצאה משינויים אלו.

“קנאביס – מגזין עם כיוון” אינו מעודד או ממליץ לצרוך כל חומר שהוא ולא יהיה אחראי על כל שימוש מסוג זה. בעת גלישה באתר מצהיר הגולש כי הוא מודע היטב לחוקים והתקנות במדינה בה הוא שוכן.

המידע והתוכן המוצע במגזין קנאביס מיועד עבור מטופלים בעלי אישור רפואי, או למטרת העשרת ידע בלבד, לקוראי עברית מכל רחבי העולם. החזקה, גידול וצריכה של קנאביס הינה עבירה על החוק במדינות מסוימות – יש לבדוק היטב מה הן התקנות והחוקים במדינה בה מתגוררים ולנהוג בהתאם. למגזין אין ולא תהיה כל אחריות על המקור ממנו הגיע הגולש.

כל התמונות באתר נלקחו מ”גוגל תמונות“. במידה ותמונה השייכת לך מופיעה באתר וברצונך להסירה, אנא צור קשר.

All images were taken from Google-Images. If one of the images belongs to you and you want us to remove it, please contact us

.